Ім'я Лев

Опис імені

Значення імені Лев

"Лев", "Цар звірів"

Походження імені Лев

Лев — українське чоловіче ім'я, яке походить від грецького Λέων. Ім'я Лев означає «цар звірів», «лев», воно поширене у різних народів світу.

Характеристика імені Лев

Ліонель Мессі ( Лев )Це приємне за звучанням чоловіче ім'я уособлює справедливість, піднесеність, і навіть деякий героїзм, тому значення імені Лев цілковито відповідає своєму перекладу з грецької - цар звірів.

Вже з раннього віку маленький Лев створює враження якоїсь флегматичності, але це зовсім не так, він поглядає своїм, характерним тільки для дитини поглядом, оточуючих дорослих та дітей, робить свої висновки, і за необхідності у всій красі показує свій норов. І тоді він постає перед нами дійсним грунтом справедливості, адже він завжди готовий захистити слабкого, іноді лише словесно, але частіше - кулаками.

Через свою показну повільність малюк може стати об'єктом глузувань для однолітків, і тому батькам дуже важливо створити для хлопчика такі умови, в яких він максимально щільно буде стикатися з іншими дітьми, і не надавати значення злим жартам.

За іншого розкладу, коли батьки відгороджують Льову від навколишньої дійсності, замкнувши в чотирьох стінах, хлопець може вирости відлюдним, образливим, злопам'ятним, бо тлумачення цього імені передбачає деяку замкнутість і утримання негативних емоцій всередині.

В любовній сфері у Льва часто виявляється боязнь зазнати фіаско. Це означає, що він приділяє велике значення сексу, як повноцінному дійству з попередніми ласками, експериментами, іграми. Але варто йому потерпіти найменше ураження - вся впевненість пропадає, і хлопець починає панікувати.

Через побоювання провалу він часто не доводить стосунки, які щойно почалися до логічного завершення, а залишається просто другом, але багато дівчат саме це в ньому і цінують - адже в якості сорочки для сліз і особистого психолога не всякого можна використовувати.

Для нього має велике значення сексуальність, досвід партнерки, він не сприймає холодність стосовно себе, і відповість сповна пристрасній та велелюбний жінці. Однолюбом його не можна назвати, часто він просто мирно розлучається з попередньою дівчиною, що б почати відносини з новою.

Незважаючи на прекрасний характер Льови, в дружини йому нерідко трапляється жінка, яка так і норовить підпорядкувати собі «царя звірів», і він такого відношення в жодному разі не сприймає. Іноді в його родині буває напружена ситуація, але значення імені Лев таке, що він обладає прекрасними комунікаційними здібностями і толерантністю, і тому все проходить добре, і вже наступного дня подружжя забуває причину конфлікту.

Величезне значення Лев надає вірності та чесності другої половинки, без щирості він не представляє сімейних відносин. Це означає, що для нього важлива доброта, яка, до речі, підходить під характеристику імені Лев.

У вихованні дітей він буде втрачати всю свою удавану серйозність - він просто обожнює малюків, і буде грати з ними та веселити їх до тих пір, доки їм самим це не набридне. Саме через здатність перебудовуватися на грайливий лад, він буде просто чудовим батьком, про якого діти будуть пам'ятати тільки краще, адже він подарує їм незабутні моменти в житті.

Починаючи трудову діяльність, Лев завжди дотримується своїх принципів, тому він гранично чесний, пунктуальний, і будь-що виконує обіцянки. Також у нього є всі задатки відмінного організатора, а значить, займати керуючу посаду для таких людей - не рідкісне явище.

У взаємодії зі своїми підлеглими він дуже стриманий та терплячий, завжди дасть «другий шанс» провинився співробітнику. Але не можна зловживати цією його рисою, адже його врівноваженість - це причина довгої боротьби з собою, і в підсумку це може вилитися у відвертий конфлікт, після якого підлеглий навряд чи втримається на своєму місці.

Відомі особистості на ім’я Лев:

Лев Математик  - візантійський математик і механік; архієпископ Фессалонік у 840—843 роках, засновник Магнаврської вищої школив Константинополі.

Лев Бачинський — український галицький адвокат, громадсько-політичний діяч.

Лев Ревуцький — український композитор, педагог, музичний і громадський діяч.

Лев Колодуб — український композитор, педагог, музично-громадський діяч.

Левко Боровиковський — український поет, фольклорист, етнограф.

Левко Мацієвич — український корабельний інженер, суднобудівник.

Левко Симиренко — український помолог і плодовод.

Левко Лук'яненко — український політик, письменник, автор «Акту про Незалежність України». 

Лео Деліб — французький композитор, автор балетів, опер, оперет.

Леон Дьєркс — французький поет, найхарактерніший представник парнаської школи.

Леон Гомон — французький продюсер, підприємець, один з основоположників світового кінематографа.

Лайонел Річі — американський поп-виконавець, вокаліст і саксофоніст вокального тріо The Commodores.

Ліонель Мессі Куччиттіні — аргентинський футболіст, нападник.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ