Ім'я Любомир

Опис імені

Значення імені Любомир

"Той, що любить мир", "Мирний"

Походження імені Любомир

Любомир — чоловіче ім'я слов'янського походженння. Походить від слів любов та мир.

Характеристика імені Любомир

Любомир ЛевицькийЧоловіче ім'я Любомир наділяє свого володаря товариськістю та оптимізмом. Полюбляє роздавати потрібні й непотрібні поради. Здатний швидко аналізувати ситуацію і знаходити оптимальне рішення. 

Як свідчить тлумачення імені, Любомир обладає неперевершеним акторським талантом. Значення імені для хлопчика попереджає про наявність таких якостей в характері, як чуйність і співчуття. Завжди готовий допомогти не тільки друзям, а й тим, з ким навіть особисто не знайомий.

Не прагне бути лідером. Володіє розвиненою уявою. Саме цю якість цінують в ньому друзі найбільше. Значення імені для дитини дозволяє говорити про наявність яскравого таланту оповідача. Часто добре вчиться завдяки чіпкій пам'яті. Легко складає іспити і вступає до вищого навчального закладу.

До батьків і оточуючих дорослих людей ставиться з великою повагою і пошаною. У вільний час ходить музеями, театрами та виставковими залами. Нерідко самостійно пише вірші. Не любить конфліктувати. Схильний уникати будь-яких сварок і розбіжностей. Прагне до компромісу.

Любомир з тих людей, які мають гостру потребу в коханні. Ці представники сильної статі все життя шукають свою «музу». Пристрасть, обожнювання, безмежна ніжність – всього цього Любомир потребує як повітря. Власні почуття мають для цієї людини більше значення, ніж емоції його партнерки.

Представниць протилежної статі приваблює щедрістю та своїм артистичним даром. Незважаючи на велику кількість прихильниць протягом всього свого життя слідує суворим моральним принципам. Не дає порожніх обіцянок і намагається не травмувати почуттів партнерки.

Сексуальність багато в чому залежить від партнерки, що означає потребу в чуттєвій ніжній леді. Сексуальний темперамент вкрай нестабільний. Саме тому партнерка має обладати сильною волею і яскраво вираженою сексуальністю. Жінка є стимулом, який штовхає його на різні звершення.

Велике значення надає матеріальному благополуччю своєї родини. Готовий довго і активно працювати заради придбання великої квартири, престижної школи для дітей або якісного закордонного відпочинку.

У подружжя обирає жінку ніжну, мудру, чуттєву. Зовнішній вигляд також має значення. Втрата сексуального потягу до дружини може швидко привести до розлучення. Не готовий зберігати шлюб тільки заради дітей або спільного майна.

Дітей дуже любить, що позначає високу зацікавленість їхнім життям. Проводить з нащадками багато часу. Полюбляє разом відвідувати з ними міські пам'ятки та їздити відпочивати в різні мальовничі місця. Вибирає завжди активний відпочинок.

Досить привітний господар. Може сам взяти участь в організації домашнього застілля. Роль лідера в шлюбі, не замислюючись практично завжди віддає дружині.

Любить влаштовувати романтичні вечори для своєї супутниці життя. Здатний радувати дружину приємними подарунками і букетами квітів навіть через п'ятнадцять років спільного життя.

Важливе значення надає розміру заробітку. Завжди прагне заробляти якомога більше, але, це не означає, що Любомир згоден на будь-яку роботу. Важливо, щоб справа його захоплювала. Не женеться за кар'єрним ростом. З колегами підтримує дружні стосунки. Не схильний займатися на робочому місці плітками та інтригами.

З цих представників сильної статі виходять прекрасні менеджери, круп'є, економісти, програмісти, чарівні бармени, агенти з нерухомості та продавці побутової техніки. Любомир також чудово володіє пером і словом, що дає можливість маючи бажанні успішно реалізувати себе на письменницьких теренах.

Відомі особистості на ім’я Любомир:

Любомир Андрейчин — болгарський мовознавець.

Любомир Гузар — Кардинал, Глава Української Греко-Католицької Церкви.

Любко Дереш (справжнє ім'я — Любомир Мирославович Дереш) — український письменник.

Любомир Йойко — український тенор.

Любомир Левицький (при народженні Любомир Кобильчук) — український режисер.

Любомир Мацюк — український співак.

Любомир Романків — український науковець, пластун.

Любомир Сеник — український літературознавець.

Любомир Романків — провідний науковецькомпанії IBM в галузі комп'ютерних технологій.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ