Ім'я Мар'ян

Опис імені

Значення імені Мар’ян

"Той, що належить до роду Маріїв"

Походження імені Мар’ян

Мар’ян (Маріан, Маріян) – українське чоловіче ім’я, яке походить від лат. Marianus, яке зі свого боку походить від власного імені лат. Marius як «той, що належить до роду Маріїв», далі зводиться до лат. mare — море. Часто пов'язується як чоловіча форма з ім'ям Марія.

Характеристика імені Мар’ян

Мар'ян ГаденкоЗазвичай цей хлопчик не доставляє турбот: він слухняний, поводиться добре, комунікабельний, йому легко спілкуватися з однолітками та дорослими. Чуйний, добродушний, безвідмовний, але разом з тим гордовитий. Значення імені Мар’ян для дитини виявляється також у любові до справедливості та захисту слабких. Він обдарований, тямущий, добре вчиться, але часто проявляє свої інтереси поза школою.

Вже з дитинства Мар’ян вміє приймати продумані рішення. Крім цього, значення імені Мар'ян для хлопчика пояснює його дисциплінованість, посидючість, старанність у навчанні, наполегливість в інших заняттях. Наприклад, він може захопитися спортом і досягти значних успіхів. Так само серйозно ставиться до інших захоплень.

Крім того, тлумачення імені передбачає: хлопчик прагне виявляти самостійність, хоче все робити самостійно. Він уже в ранньому віці домагається своїх цілей і мало піддається впливу. Неконфліктний, мовчазний, але володіє добрим почуттям гумору.

Названий цим іменем юнак привабливий, йому властива сильна сексуальна привабливість, тому дівчата майже завжди звертають на нього увагу. Заняття сексом мають важливе значення для нього, це природна частина життя. Мар'ян уважний, ніжний з партнеркою, проте це швидше прояв власного бажання отримати задоволення (в тому числі емоційного), ніж кохання.

Жінкам дуже подобається ввічливість, щедрість цього чоловіка, тому він користується великим успіхом, навіть може зустрічатися з декількома одночасно. Втім, завжди повертається до родини. До своєї обраниці виявляє максимум уваги і чуйності - це означає, що молода людина готова підлаштовуватися під неї, вибачаючи недоліки, та не ображаючись на капризи.

Завдяки вмінню правильно оцінювати людей, Мар’ян зможе знайти ідеальну для себе супутницю життя. Дружина буде у всьому його підтримувати, що важливо, адже сім'я для нього - найважливіша частина життя. Тут він займає чільне місце, чітко керує усіма домашніми, позначає коло їхніх обов'язків і встановлює правила.

Незважаючи на те, що чоловік любить дружину, ведення господарства покладає на неї, а сам рідко займається цим. Але в іншому він - турботливий чоловік, люблячий, хоча й вимогливий батько, годувальник сім'ї. Проблеми вирішує спокійно, продумано, не підвищуючи голосу. Дружині комфортно біля такої надійної людини.

Мар’ян має аналітичний розум, до будь-якої роботи ставиться дуже відповідально і практично. Часто обирає діяльність, пов'язану з точними науками, технікою. У чоловіка добрі ділові якості, підприємницькі задатки, а це означає: при занятті бізнесом він приймає конструктивні рішення, тому доб'ється великих успіхів. Однак вони прийдуть до нього не відразу.

Мар'ян сповнений ентузіазму до роботи, за що його поважають і люблять. Також колегам імпонують його скромність, обов'язковість та жвавий розум, а начальство цінує за надійність, старанність. Наявність організаторських здібностей нерідко дозволяє швидко домогтися кар'єрних висот.

У цього чоловіка дуже багато захоплень у різноманітних областях діяльності. Причому, їх значення буває для нього настільки великим, що таке заняття може стати його спеціальністю. Він відмінно реалізується як економіст, математик, слідчий, податковий інспектор, актор, режисер, художник, журналіст. Може бути непоганим будівельником, механіком, кухарем, фармацевтом.

Відомі особистості на ім’я Мар’ян:

Мар'ян Панчишин — український лікар і громадський діяч.

Мар'ян Крушельницький — режисер, актор.

Мар'ян Кузан — французький композитор і диригент українського походження.

Мар'ян Лялевич — польський архітектор, представник академічного класицизму.

Мар'ян Гаденко — український композитор-пісняр, народний артист України.

Мар'ян Рациборський — відомий польський ботанік і піонер охорони природи.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ