Ім'я Макар

Опис імені

Значення імені Макар

"Щасливий"

Походження імені Макар

Макар - чоловіче ім'я грецького походження. Походить від грец. Μακάριος («Макаріос») - «блаженний, щасливий». У давньогрецькій міфології «Макаріос» використовувалося, як один з епітетів Зевса.

Характеристика імені Макар

Макар ГончаренкоВ юності значення імені Макар додає до спектру своїх позитивних якостей ще кілька тлумачень, серед них стійкість, мужність та цілеспрямованість. Майбутній фах, який вибирає молода людина, може бути пов'язаний з різними сферами діяльності. Юнак упевнений, що «не важливо, чим, і як ти займаєшся, а важливо, щоб це тобі подобалося».

Висока моральність та вроджена чоловіча гідність не дозволяє молодій людині ображати жінок, старих та дітей. Завжди таємничий, Макар вважає за краще тримати всі свої почуття та емоції при собі. Обладає колосальною силою волі, яка виявляється у нестандартних та стресових ситуаціях.

Комунікабельність і почуття такту дозволяють молодій людині уникати конфліктів і непотрібних розбіжностей. Велике значення надає спілкуванню, намагаючись нікому не нав'язувати своєї думки та способу життя.

З юності хлопець знає своє призначення, тому всі свої сили і енергію спрямовує на його реалізацію. Через це молода людина не піддається чужому впливу і не надає значення порадам, а також стійкий до різних ситуацій, які можуть збити його з наміченого шляху.

Хлопець має відмінну пам'ять, яку широко використовує за призначенням. Молодий чоловік не приділяє часу і сил тому, що йому нецікаво.

Хлопець має багато друзів, які нерідко вплутують людину в неприємні ситуації. Молода людина товариська, активна та розвинена, тому часто користується підвищеним інтересом у протилежної статі, проте це зовсім не означає, що хлопчисько цим користується.

Значення імені Макар в коханні розкриває здатності молодої людини до залицянь та уваги. Однак через те, що хлопець не сильно емоційний, дівчині дуже складно зрозуміти ступінь зацікавленості в ній молодої людини.

У стосунках з дівчатами чоловік дотримується позиції коли велике значення приділяє можливості цікавого спілкування з обраницею, а також наявності подібного кругозору. Одна краса дівчини юнака не влаштовує, йому важливо і саме «наповнення» і розвиненість панянки.

Макар заводить сім'ю тоді, коли сам відчув в цьому необхідність. До дружини ставиться добре, не сильно вимогливий в побуті, хоча бувають і побажання до ведення домашнього господарства. Прихильник правильного харчування. Найчастіше це означає, що їсть виключно домашню їжу, в рідкісних випадках дозволяє собі харчуватися в ресторані.

Дітей любить, проте до виховання підходить з усією відповідальністю, вважаючи за краще метод «батога та пряника», в рідкісних випадках вдаючись до першого, приділяє увагу почуттям та характеру свого чада.

Вже з дитячих років чоловік знає своє призначення, а значить, йде до нього протягом усього життя, різко цим відрізняючись від своїх однолітків.

Молода людина може домогтися колосальних успіхів навіть тоді, коли йому в цьому будуть чинити перешкоди.

Основні напрямки, які обирає чоловік для своєї реалізації: спорт, журналістика, військова справа.

Відомі особистості: 

Макар Гончаренко — український радянський футболіст, нападник, тренер

Макар Муха - український художник. Заслужений майстер народної творчості, нагороджений орденом «Знак Пошани».

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ