Ім'я Олівія

Опис імені

Значення імені Олівія

"Оливка, олива"

Походження імені Олівія

Олівія жіночне ім'я яке походить від латинського oliva - оливка. Ім'я стало  популярним персонажем Вільяма Шекспіра, але насправді це ім’я вживається в Англії ще в 13 столітті. З середини 90-х років Олівія стала популярним ім'ям у англомовному світі. У 2013 році це ім’я посіло третю сходинку за популярність серед дівчачих імен Австралії.

Характеристика імені Олівія

Олівія УайлдУ дитинстві, маленька принцеса на рідкість самостійна та комунікабельна. З нею не виникають конфузів з приводу безконтрольної поведінки або примхливості. У шкільні роки значення імені Олівія для дитини визначає прекрасну пам'ять, яка сприяє доброму навчанню з усіх предметів.

Дівчинка розумна та товариська, має навколо себе велику кількість союзників та прихильників. Не любить розпочаті справи кидати на півдорозі і практично завжди виконує задумане. Згодом, значення імені Олівія для дівчинки поповнюється такими рисами характеру, як серйозність та принциповість.

Будь-яку ситуацію дівчина здатна об'єктивно оцінити та проаналізувати. Всі вчинки Олівії засновані на благородних принципах. У її характері геть відсутня сентиментальність, а коли потрібно, вона може проявити твердість та жорсткість. Дівчина не буде робити щось на шкоду собі, велике значення приділяє своєму самопочуттю, як фізичному, так і емоційному.

Тлумачення імені передбачає високу товариськість панянки та вміння знаходити спільну мову з різними людьми. Завдяки своїй розкутості та незакомплексованості, Олівія легко заводить нові знайомства і веде себе невимушено в будь-якому колективі.

Дівчина першочергове значення приділяє чесності та порядності людей, вона не любить лицемірства та пліток, всіляко припиняє спроби розвинути з нею подібні розмова. Чесна і відкрита, Олівія цурається підлості та підступності, ні за що не братиме участі в інтригах та не буде вести подвійну гру.

Сильно переживає через невдачі та поразки, намагаючись об'єктивно оцінювати ситуацію, яка склалася, не звинувачуючи в своїх негараздах оточуючих. Не схильна відкрито виявляти агресію, рідко доводить спірні питання до конфліктного протистояння. Молодій панночці властива прямолінійність та принциповість, яка не заважає мати їй велику кількість друзів.

У дружбі Олівія виявляє щирість та надійність, намагається не відмовляти в допомозі. Жіноче суспільство трохи обтяжує молоду особу, тому Олівія часто проводить вільний час з друзями протилежної статі. Для неї важливе значення має незалежність, тому вона не любить брати на себе довгострокові зобов'язання.

Для Олівії кохання означає свободу. За природою обладаючи незалежної натурою, жінка цінує в своїх обранцях такі ж якості. Вона не звикла обтяжувати себе обов'язками, тому рідко сходиться з партнерами, вважаючи за краще мати своє житло, вільний час та особистий простір.

До кандидатів в чоловіки панянка пред'являє високі вимоги, які дозволяють, у кінцевому рахунку, уникнути розчарувань в сімейному житті. Обранець має володіти твердим характером, благородством та бути близьким духом.

Виходить заміж Олівія пізно, вважаючи за краще дізнатися коханого з усіх боків та зрозуміти, чи хоче вона бачити цю людину в своєму житті. Це зовсім не означає, що дівчина кидається у вир з головою, по ходу вибираючи собі супутника життя. Вона розважлива в любовних стосунках та грунтовно підходить до вибору обранця.

Незважаючи на високоморальність та принциповість, дітей жінка заводить пізно, вважаючи за краще пожити в своє задоволення і розвиватися в обраній професії. Чоловіка в побуті не балує, хоча дуже акуратна і охайна. Сім'я, у молодої жінки, знаходиться на другому плані, на першому - професійна діяльність.

Повноцінно себе почувати дівчина може тільки тоді, коли розвивається кар'єра. А це означає, що панночка докладає всіх зусиль для досягнення вершин в обраній професії. Завдяки своїй завзятості, працьовитості та амбітності, Олівія стає висококласним професіоналом.

Займаючи керівну посаду, починає проявляти авторитарні методи управління, вважаючи, що робочий процес - не місце для сентиментів, а результат роботи має більше значення, ніж відносини в колективі. Жінка стає справжньою «залізною леді», з якою приємно мати справу і вирішувати питання.

Відомі особистості на ім’я Олівія: 

Олівія (Олівія Лонґотт) - американська співачка

Олівія Бонілла - американська співачка, автор пісень та актриса

Олівія Голдсміт - американська письменниця

Олівія Хольт - американська актриса

Олівія Хуссей - британська актриса

Олівія Джадсон - британський біолог

Олівія Луфкін - японська співачка

Олівія Маннінг - британська письменниця

Олівія Мунн - американська актриса

Олівія Руїс - французька співачка

Олівія Палермо — американська модель, акторка, світська левиця

Олівія Теннет - актриса Нової Зеландії

Олівія Тірлбі - американська актриса

Олівія де Хевіленд — американська акторка. Найбільш відома ролями в фільмах «Кожному — своє», «Віднесені вітром» та «Спадкоємиця»

Олівія Уайлд - американська актриса

Олівія Вільямс - англійська актриса

Олівія Ньютон-Джон — англійська та австралійська співачка, актриса.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ