Ім'я Ігор

Опис імені

Значення імені Ігор

"Гравець"

Походження імені Ігор

Згідно з найпоширенішою норманською теорією, ім’я Ігор походить від давньоскандинавського двокореневого імені Ingvar, що в свою чергу походить від імені давньогерманського Бога Ingwio. Прийнято вважати, що з IX століття ім'я принесено варягами зі Скандинавії. Однак ця версія має багато суперечностей.

Польський мовознавець С. Роспонд в своїй роботі «Структура та класифікація східнослов'янських антропонімів» відносить ім'я Ігор до імен східнослов'янського походження. Українська етнолог Г. Лозко припускає можливе походження цього імені від слов'янського «гравець», «ігрища» (пор. «ігрець» — той, хто грає на музичних інструментах).

З Днем Народження, Ігор!

З Днем ангела, Ігор!

Характеристика імені Ігор

Ігор КондратюкМужність, владність, вибуховий характер - це значення імені Ігор. Прагматик, який всі кроки підраховує наперед. До мети йде повільно, але впевнено. Хоче бути впевненим в успіху. Має різнобічні інтереси. На вигляд сухуватий, але серце повно доброзичливості. Рухомий, активний, завжди знаходиться в рівновазі. Вивести з себе його важко, але якщо це трапиться, буде довго остигати.

Це чоловіче ім'я наділило свого володаря прекрасною пам'ятю та вдачею. Всі справи закінчує успішно, осічки бувають дуже рідко. Якщо бажає чогось, буде продиратися до цього з наполегливістю слона, тобто знесе все на своєму шляху. Упертий, вибити з колії його практично неможливо. Товариський, легко може подружитися з будь-ким і також безболісно розлучитися.

Гравець по натурі, любить ризикувати - саме таке значення і тлумачення імені Ігор. Необачний і прямолінійний. Здатний висловити все, що думає про людину прямо в обличчя, але потім картає себе за це. Самооцінка трохи завищена, є схильність до самозамилування. Рухома, вперта і дратівлива - це значення імені Ігор для дитини. Висидіти урок в школі йому не під силу. Заохочувач усіляких витівок та веселих ігор. Однокласники люблять його за щирість та дотепність. Іноді буває не зовсім справедливим. До більш слабких ставиться поблажливо. Однолітки заслужено визнають в ньому лідера.

Спортивний, самостійний, виконавчий і в певної міри замкнутий. В юності, зазвичай, не настільки успішний. Але дорослішаючи, досягає майже будь-якої мети. Просити когось допомогти не любить, вважає за краще справлятися з труднощами самотужки. Дипломатичний, делікатний, до незнайомців ставиться насторожено, завжди чекає брехні і підступу.

У коханні Ігор ніжний і прив'язаний до другої половинки. Вимагає, щоб вся її увага зверталася до нього. Якщо перша любов була нещасною, то це означає, що буде ще довго її пам'ятати і страждати. Висловлювати почуття не любить, скупий на компліменти. Однак в разі згоди партнерки на пропозицію, може повестися егоцентрично. Вимагатиме повного послуху, підпорядкування, любить домінувати у відносинах.

Побоюється жіночих відмов, тому до жінок ставиться недовірливо. Чекає великої віддачі жінки в ліжку, адже сам великий умілець в інтимній справі. Схилити до сексу дівчину, для нього не проблема. Вона навіть не встигне зрозуміти, як все сталося. Ревнивий, постійно перевірятиме свою обраницю. З особливою жінкою стане м'яким і романтичним.

Своя думка для нього має велике значення. Суворий з дітьми, але це тільки їм на користь. Можливо, буде зраджувати дружині. Але навряд чи піде від неї. Дружина буде щаслива і оточена турботою в шлюбі з Ігорем. Якщо буде другий шлюб, то, ймовірно, сімейне життя складеться більш вдало.

Стабільності в сім'ї надає величезного значення. Це означає, що Ігореві важливо знати, що є надійний тил. Любить повчати дітей. Особливо займається цим, коли сини і дочки досягають підліткового віку. Має «золоті руки». Приладити щось по господарству, полагодити кран, відремонтувати праску або забити цвях - не проблема.

Уникає тих людей, які одного разу порушили обумовлені терміни. До слави не рветься, поради інших піддає величезній критиці. Вважає за краще вирішувати всі справи самостійно, а значить, не любить, коли намагаються навчити, як треба працювати. Може стати щасливим підприємцем.

Славиться чесністю та працьовитістю. Добросовісний, справжній професіонал в обраній спеціальності. Зайве довірливий та відвертий, особливо з незнайомими людьми. Ця якість може завадити стати керівником. Крокує щаблями кар'єрних сходів неймовірно швидко. Завдяки наполегливості, досягне бажаної посади в найкоротші терміни.

В улюбленій справі може домогтися запаморочливого успіху. Тільки не варто змушувати Ігоря займатися справою, до якої у нього не лежить душа. У будь-якому випадку знайде відмазку.

Відомі особистості на ім’я Ігор:

Ігор Рюрикович — князь київський.

Ігор Ольгович — великий князь київський.

Ігор Святославич — князь новгород-сіверський і чернігівський.

Богдан-Ігор Антонич — український поет.

Ігор Костецький — український письменник, перекладач.

Ігор Калинець — український поет, політв'язень.

Ігор Римарук — український поет.

Ігор Січовик — український дитячий письменник.

Ігор Павлюк — український письменник, науковець.

Ігор Астарлоа — іспанський велосипедист.

Ігор Подольчак — український художник, кінорежисер.

Ігор Білозір — український композитор і виконавець.

Ігор Кондратюк — український телевізійний ведучий, продюсер, шоумен.

Ігор Стрембіцький — український кінорежисер, кінооператор, звукорежисер, перший українець, який отримав Золоту пальмову гілку.

Ігор Пелих — український телеведучий, тележурналіст, шоумен.

Сікорський Ігор — інженер (авіаконструктор) та підприємець, українського походження;

 

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ