Ім'я Роман

Опис імені

Значення імені Роман

«римлянин»

Походження імені Роман

латинське

Роман, з днем ангела!

З Днем Народження, Роман!

Характеристика імені Роман

Роман ВіктюкХарактеристика імені Роман для хлопчика дозволяє уявити надмірно рухомого малюка, який звик отримувати все й одразу, методи виховання мами та бабусі несумісні з поняттям «не можна». Самооцінка хлопчика з раннього віку завищена, дорослим слід іноді проявляти твердість, інакше звичайні життєві перешкоди можуть серйозно травмувати молоду людину.

Тлумачення імені дозволить батькам підготуватися до досить непростого процесу навчання школяра. Роман не може витрачати безцінний час на підручники, бо вважає, що шкільних лекцій більш ніж достатньо для освіти.

Часто прогулює школу, щоб урізноманітнити життя, яскраві враження мають особливе значення для особистості, яка формується. Не варто тиснути на хлопчика, змушувати годинами робити домашню роботу, фотографічна пам'ять у поєднанні з ораторськими здібностями дозволяють зайняти одне з провідних місць у класі. Відмінником не стане через неуважність, до того ж у Романа завжди маса захоплень, на які він витрачає не тільки вільний, але й шкільний час.

Поширене чоловіче ім'я асоціюється з непередбачуваністю та творчим підходом до вирішення будь-якого життєвого питання, Романа практично неможливо застати зненацька.

З віком він розуміє, що головна цінність в його житті — це свобода, вибирає відповідну діяльність. Його вчинки непередбачувані, наприклад за кілька тижнів до отримання диплому може кинути інститут. Для чоловік мають значення виключно емоції, практичним його точно не назвеш.

Часто захоплива натура не уявляє життя без жіночого товариства. Це означає, що Роман часто закохується, але дуже швидко втрачає інтерес, розбиваючи серця представницям прекрасної статі. Постійно шукає різноманітності, молоду людину приваблюють і красуні, і любительниці екстремального відпочинку.

Для нього має значення і ефектна поява в суспільстві разом з прекрасною супутницею, і незабутні пригоди в горах з дівчиною готовою на ризик. Вміє залицятися і знаходити підхід навіть до найбільш неприступних красунь.

Втримати Романа дуже складно, він має зустріти ту єдину, бо взаємні почуття основа успішного шлюбу.

Насолодившись свободою, він знаходить свою половинку, яка стає для нього не лише дружиною, а й найкращим відданим другом. Це означає, що саме дружина допомагає втілювати в реальність оригінальні ідеї, які виникають у творчої особистості в будь-якому віці. Дружина прощає швидкоплинні захоплення.

У 30 років кардинально змінюється, готовий до скоєння серйозних вчинків, несподівано для всіх стає вірним чоловіком, турботливим батьком. Без особливих зусиль забезпечує сім'ю всім необхідним, ні в чому не відмовляє ні дітям, ні дружині. Воліє витрачати гроші на розваги, а не збирати.

Позитивна атмосфера затишного будинку притягує гостей, як магніт. Влаштовує незабутні вечірки з конкурсами та танцями, нудьгувати з ним не доводиться. Для дітей стає справжнім другом. Лідер у сім'ї не визнає тиску і насильства, завойовує авторитет успіхами та вмінням відстоювати свою правоту.

Готовий допомогти по господарству, вигуляти домашнього улюбленця. За жодних обставин не змириться зі зрадою, негайно подасть на розлучення.

Не залишає без уваги батьків, візит улюбленого сина — справжнє свято.

Не терпить одноманітності, а значить, йому необхідні нові враження. Енергійний молодий чоловік стає класичним трудоголіком, вміє організовувати людей. Нудна робота в офісі не сумісна з темпераментом молодого чоловіка, також як і в школі, не може довго займатися однією справою. Особливе значення має можливість спілкування з людьми. Образотворче мистецтво, музика, театр — ідеальний вибір для реалізації багатого потенціалу.

Вміння спілкуватися та зацікавлювати людей, відповідає професії менеджера, може стати успішним бізнесменом. Знає ціну своїм здібностям, вимагає відповідну оплату праці. За відсутності гідного заробітку, не замислюючись змінить сферу діяльності.

Характер темпераментного чоловіка має свої плюси і мінуси, визначити які гранично просто, відкрита життєрадісна людина, яка не вміє прикидатися.

Безперечними перевагами є ввічливість, працьовитість, чуйність та доброта. Прагне насолодитися кожною хвилиною життя, заряджаючи енергією близьких людей.

Характеристика імені Роман дозволяє зробити висновок про можливе легковажність у відповідальні моменти, надмірну балакучість, однак ці недоліки залишаються в ранній молодості.

В цілому не має серйозних недоліків, готовий ділитися позитивною енергією з оточуючими. Не здатний на підлість, почуття власної гідності має особливе значення для впевненого в собі чоловіка, який готовий постояти за свою сім'ю.

Відомі особистості: Роман Шухевич — Головнокомандувач УПА;
Роман Полянський (пол. Roman Polański) — кінематографіст;

Роман Іваничук — український письменник;
Роман Донік – український волонтер;

Роман Віктюк, театральний режисер.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ