Ім'я Родіон

Опис імені

Значення імені Родіон

"Герой", "Мешканець острова Родос"

Походження імені Родіон

Родіон українське чоловіче ім’я грецього походження, є формою давньогрецького імені Іродіон (Ηρωδίων), що означає «герой» або «героїчнй». За іншою версією ім’я Родіон отримало свою назву від грецького острова Родос і означає «мешканець острова Родос».

Характеристика імені Родіон

rodion lukaУ ранньому дитинстві Родіон - дуже товариська і життєрадісна дитина, в якій немає ані краплі агресії, а лише радісне здивування від навколишнього світу, та безмежна любов до батьків.

Не можна назвати малюка гіперактивним, скоріш за все його багаті емоції виражаються не через рухливість, а за допомогою міміки, жестів, захоплених вигуків, та купі зрозумілих тільки мамі з татом слів. Все нове він пізнає з незвичайною для хлопчика розважливістю, може на тривалий час вімкнутися з зовнішнього світу, розбираючись з цікавою логічної іграшкою.

Він урівноважений та терплячий, що має для дитини велике значення, адже з таким чудовим характером батькам буде дуже легко прищепити дитині любов до спорту, мистецтва, та багатьом іншим видам діяльності - тут вже вибирати будуть старші.

У шкільні роки у названого так хлопця буде безліч друзів, які будуть просто любити його за приємний характер, і неймовірну душевну теплоту, яка виходить від цієї дитини. Незважаючи на всю свою позитивність, тлумачення цього імені таке, що його володар зможе з легкістю захистити себе, і навіть слабших, адже справедливості та рівноправності він надає особливого значення.

У відносинах з протилежною статтю у душевного та чарівного Родіона складаються досить складні відносини. Він дуже сильно цінує свою свободу і стабільність. Це означає, що якщо в його життя раптово увірветься жінка, яка захоче «уярмити» чоловіка, то це їй навряд чи вдасться - свою незалежності він надає великого значення. Найчастіше на тиск з боку представниць слабкої статі він реагує як на втручання у особистий простір, і просто розлучається з нав'язливою особливої.

Створювати сім'ю Родіон не особливо поспішає. І тому йому потрібна дівчина, яка витерпить проміжок часу, коли він звикне до думки про родину, і сам буде готовий (не без невеликого тиску з боку дівчини) до такого серйозного кроку.

Створення сім'ї для нього означає дуже серйозний крок, можна сказати - переломний момент у житті, бо значення імені Родіон має на увазі оцінку своєї незалежності чоловіком понад усе.

Але все ж, розумна, і навіть трохи хитра дівчина зможе впоратися з прагненням чоловіка зберегти свій статус холостяка. А за свої старання вона отримає відданого чоловіка, який буде з ніжністю ставитися до своєї обраниці, і приділяти значення кожному її слову.

А найміцнішими сімейні узи стануть, коли з'являться діти, за яких турботливий і уважний батько буде готовий віддати всього себе без залишку. Навіть якщо відносини з дружиною складаються не дуже добре, і він не щасливий у шлюбі, розлучатися він не буде, бо надає великого значення повноті сім'ї для розвитку та виховання дітей.

Завдяки посидючості і врівноваженості Родіону дуже легко даються точні науки, а ще й заняття, для яких потрібно проявити свій інтелект та застосувати логіку. Тому з нього вийде відмінний педагог, архітектор, інженер. Так само власники цього імені часто стають чиновниками.

Його кар'єра завжди стабільна, без різких падінь і запаморочливих злетів, а значить, він просто впевнено крокує життям, заробляє скільки може, прагне до кращого, але не надто напружується у досягненні мети. До значення імені Родіон додається і творча складова, тому нерідко йому вдається стати талановитим артистом, режисером, мистецтвознавцем. 

Відомі люди на ім’я Родіон:

Родіон Лука — український яхтсмен.

Родіон Скалецький  український композитор.

Родіон Григорович Дмитрашко-Райча — козацький політичний діяч кінця 17 ст. 

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ