Ім'я Поліна

Опис імені

Значення імені Поліна

Значення імені Поліна: походить від грецького імені Аполлінарія, яке є похідною імені давньогрецького бога Аполлона, та означає «сонячна». Інша версія походження імені Поліна — від фр. Pauline (Павлина, Пауліна), яке походить від чоловічого імені Поль.

Походження імені Поліна

Походження імені Поліна: давньогрецьке, французське.

Характеристика імені Поліна

Поліна чарівна, чарівна і дуже контактна. Розмову підтримає на будь-яку тему, чудово тримається в усякому суспільстві. Їй в житті потрібен успіх! Здається неприступною, хоча їй частенько доводиться долати себе, щоб взятися за якусь справу або з кимось поспілкуватися. Вона нервова та легко виходить з себе — особливо відстоюючи свою думку, вірніше, нав'язуючи її оточуючим: сперечатися Поліна абсолютно не вміє. Вона дуже самовпевнена в душі, дуже невисокої думки про розум і здібності оточуючих. Якщо Поліна дасть комусь об'єктивну, хорошу оцінку, значить, ця людина їй дійсно дорога і заслуговує поваги. Більше довіряє розуму, ніж інтуїції. Любить одягати маску байдужості, та й справді, сентиментальною Поліну не назвеш. Краси природи і тонкощі почуттів - не для неї. Однак за цим феєрверком протиріч Поліна - вірний друг, якій можна довіряти свої секрети, яка завжди поспівчуває і допоможе. До домашнього господарства Поліна відноситься прохолодно, але разом з тим в руках у неї все горить.
Відомі особистості: Поліна Астахова — українська гімнастка, багаторазова олімпійська чемпіонка; Поліна Самійленко — акторка героїчного плану родом з Василькова на Київщині. Перша дружина Амвросія Бучми. Поліна Віардо-Гарсіа — французька співачка, педагог та композитор.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я