Ім'я Вікторія

Опис імені

Значення імені Вікторія

Значення імені Вікторія: "переможниця"

Походження імені Вікторія

Походження імені Вікторія: латинське. Вікторія – римська богиня перемоги, яка відповідає грецькій богині на ім’я Ніка.

З днем ангела Вікторія!

Привітання Вікторії з Днем Народження

Характеристика імені Вікторія

Вікторія БекхемЗ першого погляду Вікторія досить лінива та пасивна. В іграх приєднується до більшості, з дітьми неактивна, її рідко можна почути. Вікторія зазвичай довго не хоче починати самостійно читати, любить, коли батьки читають книжки їй вголос. Вона любить замикатися в собі і забиватися в затишний куток, де ніхто не завадить їй.

Зовсім не така Вікторія у юності. Дорослішання оживляє її, вона розквітає, знаходить задоволення в тому, щоб стежити за собою, обожнює справляти враження. Однак внутрішня невпевненість не залишає Вікторію, і тоді, немов борючись з нею, вона починає вести себе зухвало, дивувати всіх напористістю і навмисною розкутістю. Демонстративною натурою вона залишиться на все життя.

У школі вона не хапає зірок з неба, зате подорослішавши, стає більш старанною та навіть незважаючи на прогалини в освіті, займе своє місце в житті, тож батькам не варто переживати з приводу її неуспіхів. В роботі Вікторія ділова, любить повчати колег, проявляє завзяття при начальстві, ось тільки за будь-яких труднощів її бойовий запал сходить нанівець, і варто Вікторію як слід осадити, дати їй відсіч, як вона повертається до звичайної своєї замкненої поведінки.

Віка любить професії, які не потребують спілкування з людьми. Найбільше їй подобається діяльність, результат якої залежить лише від неї. Вікторія прекрасна домогосподарка, але може стати і прекрасною моделлю, якщо природа наділила її відповідною зовнішністю. З Вікторії також вийде чудовий програміст, продавець, референт. А ось педагогом або лікарем їй ставати не варто.

Заміж Вікторія не поспішає, довго вибирає, і це взагалі нормально для неї – дуже довго вирішуватися на якийсь важливий крок у своєму житті. Навіть після укладення шлюбу Віка дуже довго, немов не вірячи сама собі, буде сумніватися в тому, чи правильний її крок. Справа не в тому, що у Вікторії високі запити, а в тому, що вона нерішуча і рідко буває впевненою в собі. Позбутися сумнівів їй допоможе тільки уважний і люблячий чоловік, уважний до стану подружжя. Вона просто перетвориться в такому шлюбі – буде безоглядно любити, довіряти на всі сто відсотків, жертовно обожнювати коханого. Правда, щоб порушити цю рівновагу, достатньо одного підступного вчинку з боку чоловіка. Краще не зраджувати довіру Вікторії, бо вона чудова дружина, турботлива і вірна, таку ще пошукати! Вона дуже темпераментна, але сексуально пасивна, і потребує уваги свого чоловіка, щоб повністю розкрити свій потенціал та зробити чоловіка справді щасливим.

У сім'ї вона лагідна, а з друзями може влаштувати бурхливу вечірку. У компанії Вікторію дуже люблять, бо вона чарівна, а сама Віка любить шанувальників, бо ласа до лестощів. Втім, лестити їй нескладно: Вікторія зазвичай не тільки гарна, але й напрочуд чарівна, здатна підкорити кого завгодно і завоювати прихильність багатьох людей.

Відомі особистості: англійська королева Вікторія, котра правила Сполученим Королівством з 1837 по 1901 рр. Її ім'я дало назву цілій епосі в історії Великобританії – вікторіанській.

Вікторія Ковальчук — художник-графік, ілюстратор, дизайнер, літератор. Живе і працює у Львові.

Вікторія Керолайн Бекхем — британська співачка, акторка, модельєр. Учасниця групи Spice Girls. Дружина британського футболіста Девіда Бекхема. Дівоче прізвище — Адамс (англ. Adams). Також відома як «Posh Spice».

Торі Спеллінг (Викторія Дейві Спеллінг, англ. Victoria Davey Spelling) — американська кіноактриса. Дочка телепродюсера й кінорежисера Аарона Спеллінга. Вікторія Шинкаренко — українська спортсменка з художньої гімнастики. Бронзова призерка Чемпіонату світу у Києві.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ