Ім'я Ростислав

Опис імені

Значення імені Ростислав

"Зростаюча слава"

Походження імені Ростислав

Ростислав - — українське і загальнослов'янське чоловіче ім'я, яке походить від  слів «рости» та «слава».

Характеристика імені Ростислав

Валіхновський РостиславЗначення імені Ростислав для хлопчика дозволяє говорити про нього як про дитину, яка легко  збуджується. Йому важко всидіти на місці. Хлопчина може рознервуватися через будь-яку дрібницю.

Крім цього значення імені Ростислав для дитини визначає його як вкрай суперечливу особистість. Характер у нього непростий. Нерідко Ростислав буває впертим та непокірним. Вплинути на такого хлопчика можна тільки за допомогою переконання. Батькам у спілкуванні з Ростиком варто назавжди забути про покарання та заборони. Вони для нього великого значення не мають.

Згідно з тлумаченням, ця людина дуже правдива, до того ж, з самого дитинства. Правда має для нього велике значення. Особливий талант у Ростика до музики. Навчання дається йому легко. Схильний до читання книг.

Ростислав досить палкий у любовних відносинах, але часто його пристрасні бажання так і залишаються незадоволеними. У інтимний зв'язок такий чоловік вступає вкрай обережно. Це означає, що поведінка його у спілкуванні з партнеркою відрізняється нерішучістю та боязкістю. Часто перші сексуальні стосунки Ростислава зав'язують з жінками, до яких зовсім нічого не відчувають.

Велике значення ці представники сильної статі надають почуттям самої леді. Ростику важливо, щоб його обраниця відчувала до нього сексуальний потяг, а також потребувала його психологічно. Він любить жіночу ласку та довгі любовні прелюдії.

Ростислав потребує партнерку, яка має сильний характер. Така жінка має опікуватися ним і піклуватися практично як мати. Вік партнерки часто значення не має. Але, при цьому, такі відносини здатні швидко втомлювати його.

У серйозних та тривалих стосунках Ростик сам бере на себе роль ведучого та захищає від негараздів свою обраницю. Найбільше такому чоловікові подобається емоційно хвилюючий вечір, проведений з коханою жінкою.

Ці чоловіки з великою серйозністю ставляться до своїх родин. Це означає, що дружини та діти для них мають особливе значення. Ростислав здатний багато прощати своїй дружині. Від фатальних конфліктів з дружиною його часто рятує відмінне почуття гумору. Чимале значення має і значний запас життєлюбства.

У більшості випадків всі турботи по господарству лягають саме на дружину. Ростик практично ніколи не зраджує дружині. 

Відомі люди на ім’я Ростислав:

Ростислав Домішевський — український музикант, продюсер, колишній учасник гурту «Скрябін».

Ростислав Сосса — український картограф, доктор географічних наук.

Ростислав Янковський — білоруський актор. Народний артист СРСР.

Ростислав Забашта — український мистецтвознавець, бандурист.

Лещинський Ростислав — український та радянський шашкіст.

Валіхновський Ростислав — український пластичний хірург.

Ростислав Братунь — український поет, громадський і державний діяч.

Ростислав Прокоп'юк — відомий чеський психолог залежностей українського походження.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ