Ім'я Святослав

Опис імені

Значення імені Святослав

"Свята слава"

Походження імені Святослав

Святослав — слов'янське чоловіче ім'я, яке походить від поєднання слів «святий» та «слава».

Характеристика імені Святослав

Святослав ВакарчукЩе у дитинстві Святослав відчуває, що народжений для великих звершень. В такому чоловікові живе дух революціонера. Але це не підліток, який бунтує заради самого бунту, а послідовний новатор, який терпляче намагається зробити світ кращим. Святослав може брати участь у різних політичних, релігійних та благодійних організаціях з цією метою. Цей чоловік уміє вести за собою людей, у нього відмінні організаторські здібності. Для Святослава далеке марнославство. Він добродушно спілкується з усіма людьми, навіть усвідомлюючи, що він більш розвинений, ніж вони.

Цілеспрямованість Святослава може і нашкодити йому. Він звик занадто суворо оцінювати своє життя виходячи зі своїх досягнень. І якщо щось не виходить, навіть не з його вини, він може впасти в депресію. Він рідко прислухається до порад близьких, вважаючи, що завжди і з усім здатний впоратися сам.

Святослав дотримується патріархальних цінностей. Він хоче, щоб дружина бачила в ньому опору та захисника, а сама присвятила себе домашнім справам. Звичайно, такий чоловік не буде замикати свою жінку в чотирьох стінах, але він хоче відчувати, що сім'я для його обраниці важливіша за власну кар'єру. Святослав ласий до лестощів, жінка, яка постійно буде хвалити його, швидко завоює його симпатію. Йому хочеться, щоб кохана була з ним в одній команді, раділа його успіхам та підбадьорювала під час невдач.

Власник цього імені не прихильник легких стосунків, тому одружується зазвичай в ранньому віці, але тільки після того, як стає на ноги в матеріальному плані. У ліжку Святославу важлива розкутість і чуттєвість жінки. Він мріє про дітей, особливо синів.

Зазвичай, такий чоловік з дитинства знає, в чому його покликання. Це може бути мистецтво, наука або громадська діяльність. І йому неодмінно потрібно реалізуватися в улюбленій справі, інакше він буде нещасливий. Зазвичай це йому вдається, і Святослав стає професіоналом у своїй сфері.

Відомі люди на ім’я Святослав:

Святослав Вакарчук — український музикант, лідер рок-гурту «Океан Ельзи».

Святослав Кондратів —український скрипаль.

Святослав Караванський — український дисидент, мовознавець, поет, перекладач, журналіст, автор самвидаву.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ