Ім'я Сергій

Опис імені

Значення імені Сергій

"Служитель"

Походження імені Сергій

Сергій — чоловіче ім'я, походить від давньоримського родового імені (номену) Sergius. Ім'я не має однозначного трактування. Імовірно, ім'я має етимологічний зв'язок із словами «servus» — служитель, або від «servi Dei» — служитель бога (маються на увазі давньоримські божества). 

З днем ангела Сергій!

Привітання для Сергія з Днем Народження

Характеристика імені Сергій

Сергій БрінСергій зазвичай досить стримано проявляє свої емоції, приховує свої думки і все намагається тримати при собі, ніколи не видаючи ані думок, ані планів. Навіть якщо образливий Сергій серйозно розлютився, то самоконтроль дозволить йому цього не видати. Зате діє він зазвичай енергійно, на заздрість всім. Він звик все доводити до кінця, завжди послідовний у будь-якій роботі, з задоволенням налагоджує та приводить в порядок все навколо себе. Сергій часто вважає себе дуже хитрим, бо і справді розуміє життя. Але він погано розбирається в окремих людях, не вміє прорахувати їх вчинки, тож часто його хитрість шкодить йому.

Урівноважений та замкнутий, Сергій відмінний союзник та ведучий переговорів. Він справжній дипломат, і при всьому його майже неможливо довести до неадекватних дій, тож він просто відмінний парламентер.

До речі, не варто вважати його сухарем: він не виявляючи своїх почуттів, в глибині душі дуже схильний до співпереживання та співчуття.

Незважаючи на те, що Сергій дуже обов'язковий та сумлінний чоловік, він терпіти не може нагадування про справи. Якщо на нього наполегливо намагатися вплинути, якщо повторювати своє прохання надто часто, він просто піде геть, щоб позбутися настирливого співрозмовника.

Сергій часто професійно займається мистецтвом, проте навіть якщо його робота з витонченим не пов'язана, він намагається займатися самодіяльністю, співати в хорі або відвідувати драматичний гурток. І, звичайно, в компанії Сергій із задоволенням буде співати або читати складені у вільний час вірші. Він дуже любить музику та кіно, цікавиться всіма значними культурними подіями, намагається переглянути та переслухати всі новинки в цій галузі.

Сергій обожнює приймати гостей, та намагається обставляти сімейні свята якомога урочистіше. А коли компанія вже зібралася, Сергій не тільки охоче потішить всіх музикою, але й розповість безліч анекдотів. У нього чудовий смак щодо одягу, що, в свою чергу подобається жінкам.

Сергій любить хорошу випивку та дуже ласий до гарних жінок, але намагається це приховувати. Перший шлюб Сергія рідко складається щасливо, але дітей, народжених в цьому шлюбі, він намагається не забувати, піклується про їхнє майбутнє, часто бачиться з ними. Сергій дуже ревнивий, а дружину собі зазвичай шукає домашню, і з задоволенням допомагає їй у господарстві. Якщо шлюб вдався, то з Сергія виходить просто прекрасний сім'янин, який завжди готовий прийти на допомогу своїй дружині, ніжний із нею, турботливий батько, який зовсім не прискіпується до якості їжі, яку йому подають.

Взагалі в домашньому колі Сергій – сама зговірливість та запобігливість, бо боїться когось образити ненароком. Він зазвичай старанно уникає сварок, навіть якщо образили його самого, бо найбільше не любить ускладнювати відносини
Відомі особистості: Сергій Корольов — український радянський вчений у галузі ракетобудування такосмонавтики, конструктор. Конструктор перших штучних супутників Землі та космічних кораблів.

Сергій Бубка — видатний український легкоатлет (стрибки з жердиною). Чемпіон Європи і світу, багаторазовий світовий рекордсмен, олімпійський чемпіон.

Сергій Жадан — український поет, прозаїк, перекладач, громадський активіст.

Сергій Параджанов — вірменський та український кінорежисер.

Сергій Притула — український телеведучий, актор.

Сергій Кульчицький — український військовий, генерал-майор.

Сергій Ребров — радянський та український футболіст, український футбольний тренер.

Сергій Брін — американський науковець, розробник пошукової системи та співзасновник компанії «Google». 

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ