Ім'я Ярослав

Опис імені

Значення імені Ярослав

"Той, хто славить Ярило"

Походження імені Ярослав

Ім’я Ярослав чоловіче ім'я слов'янського походження, яке означає «той, хто славить Ярило» - давньослов'янського бога. Існує також відповідне жіноче ім'я — Ярослава.

Привітання для Ярослава з Днем Народження

Характеристика імені Ярослав

Ярослав ГрицакЕнергетика імені Ярослав неймовірно сильна, чоловік, який носить це ім'я, явний лідер завжди і у всьому. Ярослав не зупиниться ні перед чим, щоб здійснити задумане. Він вміє ставити цілі та досягати їх. При цьому головні його якості - порядність, людяність та доброта. До Ярослава тягнуться оточуючі як до форпосту спокою та справедливості. Врівноважений, легкий у спілкуванні та прямий він має дуже багато друзів з різних соціальних верств, різного віку та характерів.

Маленький Ярослав не діставляє батькам жодних проблем. Його кумир Робін Гуд, хлопчик намагається у всьому бути схожим на нього. Хлопчика люблять як діти, так і вчителі, він здібний учень, який щоправда навряд чи стане відмінником, оскільки геть позбавлений прагнення до слави. У нього багато друзів та дуже багато захоплень. Батькам слід звернути увагу саме на цей момент, адже талановитий та від природи здатний Ярослав може витратити весь свій величезний потенціал на дрібниці. Цій дитині важливо розвивати цілеспрямованість.

Ярослав з роками набуває упевненості в собі та величезного бажання займатися тим, що йому подобається. Він може піти всупереч сім'ї та стати музикантом, актором, письменником чи художником. Йому властиво швидко спалахувати і так само швидко остигати. З цієї причини успіх у житті Ярослава можливий тільки тоді, коли поруч з ним буде любляча, віддана та впевнена у ньому людина.

Ярослав справжній донжуан і ловелас. Однак, його чесна натура не сприймає брехні, а тому як тільки в його житті з'явиться нова пасія, Ярослав неодмінно повідомить попередню обраницю і навіть постарається зберегти з нею дружбу. Цей чоловік легкий та приємний, за що його дуже любить протилежна стать, але створити сім'ю Ярослав зовсім не прагне, тож жінці, яка вирішила стати його дружиною, доведеться виявити винахідливість. Ярослав одружується зазвичай не один раз, він не дуже зразковий сім'янин, але заради дійсно коханої дружини Ярослав здатний на будь-що, він подарує їй бурю емоцій та океан пристрастей.

Відомі особистості: Ярослав Мудрий — державний діяч, великий князь київський.

Ярослав Осмомисл  — князь галицький (1153–1187).

Ярослав Гашек — чеський письменник-сатирик, автор твору «Пригоди бравого вояка Швейка».

Ярослав Дашкевич — український історик, археограф. 

Ярослав Грицак — український науковець, історик і публіцист.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ