Ім'я Станіслав

Опис імені

Значення імені Станіслав

"Стань славним"

Походження імені Станіслав

Станіслав або Станислав — українське та загальнослов'янське чоловіче ім'я, яке означає стати славним чи стань славним.

Характеристика імені Станіслав

Станіслав ЛемМаленький Станіслав ще в садочку показує свій складний характер. Будь-яка дрібниця, яка здатна зачепити самолюбство цього маленького чоловічка, викликає в ньому бурю обурення, і через це хлопчик не тільки втягується у бійки, а й часто є їх ініціатором.

Також, тлумачення імені свідчить про примхливість та впертість Станіслава, тому мамі і татові буде дуже не просто виховати з дитини гідного чоловіка, і доведеться докласти максимум старань та терпіння, щоб їх син навчився контролювати свою емоційність.

Вже більш дорослий Стас, якщо батьки приділили достатнє значення вихованню, буде завжди в центрі уваги, і багато дівчат будуть бажати бачити цю людину в якості свого постійного партнера. Але, на жаль, чоловік не особливо прагне обзавестися сім'єю, і навіть просто почати дружні стосунки. Цей факт означає, що він надає своїй свободі і незалежності величезне значення.

Головним ворогом у всіх романах Станіслава буде самолюбство та прагнення уваги, через що він просто не може віддати себе одній-єдиній жінці. Тому, якщо стосунки і зародяться, то розсиплються на порох від постійних зрад та знаків уваги, які він щедро надає представницям слабкої статі.

Проте, якщо він дійсно відчує глибокі емоційні переживання, то обраниця буде ошелешена прямо таки «лицарською» поведінкою залицяльника. Він буде задаровувати її оригінальними подарунками, зробить все, щоб вона захоплювалася та обожнювала його.

Відносини на такій основі зав'язуються досить міцні, і часто призводять до реєстрації шлюбу. Але цій людині властиво швидко остигати, і тому перший серйозний крок у сімейному житті часто буває для нього провальним, бо колосальний егоїзм знову ж таки призводить до невірності. Але він не надає особливого значення невдачам, і сміливо рухається далі.

Сім'я для нього означає ще один спосіб самоствердитися, і якщо дружина трапилася непоступлива, то довго такі відносини не протримаються, бо чоловік намагається виставити себе господарем становища, і тим самим тиранить непокірну дружину.

Мало яка дівчина витримає такий натиск, тому, набравшись досвіду, Станіслав вдруге вже більш уважно обирає собі супутницю життя. Найбільше цьому чоловікові підходять добрі та скромні дівчата, які бачать в ньому захисника, і відчувають себе з ним мов за кам'яною стіною.

Щодо фінансової сторони, він завжди дотримується принципів економії, тому вдома завжди є гроші, чому він надає великого значення, і господарство цей чоловік веде просто чудово. До дітей ставиться суворо, але дружелюбно, тому і заслуговує їх повагу та любов.

На схильності до певних видів діяльності Станіслава накладає певний відбиток бажання бути на виду і показувати себе. Тому роботу він обирає таку, де потрібно спілкуватися з людьми, бути активним, і вирішувати важливі питання.

З таким складним характером він цілком може почати знайомство з колегами зі скандалу, а значить нерідко буває чоловіку важкувато знайти роботу, і закріплення на постійній посаді багато в чому залежить від лояльності начальства.

Підприємництво, незалежність - те, до чого прагне Стас, і чому надає особливого значення. Він любить командувати, але через надмірний егоїзм робить це не дуже вміло, тому з нього вийде начальник невеликого бізнесу, з невеликою кількістю відданих справі підлеглих.

Відомі люди на ім’я Станіслав:

Станіслав Єжи Лец — польський поет, філософ, письменник-сатирикі афорист XX століття.

Станіслав Людкевич — український композитор, музикознавець, фольклорист, педагог.

Станіслав Лем — польський письменник-фантаст єврейського походження.

Станіслав У́лям — польський і американський математик єврейського походження, який народився та почав свою професійну діяльність у Львові.

Станіслав Бондаренко — український дзюдоїст та самбіст. 

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ