Ім'я Вадим

Опис імені

Значення імені Вадим

"Той, хто заважає", "Той, хто володіє Світом"

Походження імені Вадим

Вадим — слов’янське чоловіче ім'я, з приводу походження якого не існує одностайної думки. За однією з версій ім’я Вадим походить від староукраїнського слова «вадити» - заважати, перешкоджати, шкодити. За іншою – це одна зі скорочених форм імені Володимир.

Характеристика імені Вадим

Вадим НестерчукЗначення імені Вадим для хлопчика свідчить про те, що завдяки гнучкості характеру ця дитина швидко пристосовується навіть до важких ситуацій. Всілякі удари долі не залишають у душі помітного сліду. Тільки в рідкісних випадках у такої людини може статися нервовий зрив. В даному випадку чимале значення має серйозність травмуючого вчинку.

Значення імені Вадим для дитини дозволяє говорити про цього хлопчика, як про дуже активного малюка. Величезне значення для нього має свобода пересування. Любить бігати, стрибати та голосно виражати свої емоції. Мамі й татові часто доводиться робити зауваження своєму синові, щоб у людних місцях він вів себе трохи тихіше.

Думка батьків для нього важлива. Він намагається враховувати їх зауваження та прислухається до прохань. Мати і батько мають для нього велике значення. Найбільше Вадим боїться їх ненавмисно засмутити словом або ж своїм вчинком.

Навчання дається хлопчикові досить легко. Здатний успішно справлятися з усіма шкільними предметами.

Складнощі у відносинах з жінками у Вадима можуть виникнути внаслідок його мінливості. Такий чоловік здатний протягом довгого часу домагатися прихильності дівчини та навіть зробити їй пропозицію, але перед самим одруженням закохатися в іншу. І тоді первісна серйозність намірів перестає мати жодне значення.

Тільки серйозно закохавшись, Вадим може «заспокоїтися». У сексі такі представники сильної статі дуже темпераментні та невтомні, що означає постійне прагнення до постільних експериментів. До партнерок дуже ніжні. Вадим завжди вибирає жінок з хорошою фігурою.

Дружина для Вадима є не лише супутницею життя, але ще й відданим душевним другом. Він здатний на сильні почуття. Це означає, що по-справжньому кохана жінка в шлюбі з чоловіком буде дійсно щаслива.

Чимале значення при виборі подружжя мають сексуальний потяг та душевна сумісність.

З Вадима може вийти досить хороший керівник. Такі чоловіки чудово розуміють людей, намагаються піклуватися про них і завжди тримати дані обіцянки. Крім того, позитивно на кар'єрі позначаються і такі риси характеру, як цілеспрямованість та працьовитість. Будь-яку справу він доведе до кінця.

Піднятися кар'єрними сходами такій людині також допомагає розважливість та хитрість. Всі свої вчинки і слова Вадим продумує та прораховує. Воліє не говорити нічого зайвого, а значить, рідко потрапляє в халепу. Легко зав'язує корисні знайомства та домагається сприяння у вирішенні своїх справ впливових людей.

Відомі особистості:

Роже Вадим — французький кінорежисер, сценарист, актор, журналіст.

Вадим Красноокий — український співак та актор, лідер та фронтмен рок-гуртуMad Heads.

Вадим Нестерчук — український автогонщик. Багаторазовий учасник змагань ралі Дакар.

Вадим Іллєнко — український кінооператор, кінорежисер. 

Вадим Холоденко — піаніст родом із Києва.

Вадим Гетьман — український політик та фінансист. 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я