Ім'я Віктор

Опис імені

Значення імені Віктор

"Переможець"

Походження імені Віктор

Віктор - чоловіче особисте ім'я латинського походження. Походить від лат.Victor — «переможець». У давньоримській міфології було епітетом богів Юпітера та Марса.

З Днем Народження, Віктор!

Характеристика імені Віктор

Віктор БронюкУ імені Віктор сильна енергетика, яка наділяє людину імпульсивністю, рішучістю, здатністю швидко запалюватися і так само швидко остигати. За характером Віктор типовий трудоголік, планомірно йде до своєї мети. Він терплячий, пунктуальний, впевнений в собі, але при цьому поблажливий до слабкостей інших.

Незважаючи на те, що значення імені Віктор не наділяє чоловіка схильністю до романтизму та ідеалізму, йому властива авантюрна жилка, яка іноді підштовхує його на непродумані кроки та ризиковані проекти. Проте, зустрівшись на шляху з непереборною перешкодою, чоловік не буде намагатися «пробити стіну чолом». До того ж Віктор вміє вчитися на власних помилках, і з віком він стає більш обережним.

Віктор азартний, його захоплюють пригоди та сильні емоції, він може стати завзятим гравцем. Але почавши сильно програвати, чоловік, швидше за все, зможе зупинитися, чого не скажеш про проблему з алкоголем. Як людина емоційно нестабільна і захоплена, він може шукати вихід своєї енергії в пляшці.

Характеру Віктора властива дивна риса - непотоплюваність. Він може швидко відновитися навіть після нищівного удару долі, знайти в собі сили знову радіти життю та кожному дню. Труднощі його не лякають, а загартовують.

У спілкуванні Віктор приємний, він дуже хоче подобатися всім. Легко роздає обіцянки, і також легко про них забуває, з легкістю нехтує загальноприйнятими нормами моралі. Якщо щось в його житті не виходить, чоловік стає дратівливим, від властивої йому дотепності та життєрадісності не залишається і сліду. Віктор дуже сприйнятливий, і часто приймає близько до серця дрібниці, через які можна і не засмучуватися. Він багато чого в житті робить напоказ, щоб справити враження на оточуючих.

Маленький Віктор - слухняна та цілеспрямована дитина, з якою рідко виникають проблеми. Він любить гучні ігри зі своїми ровесниками, ходити до лісу, у походи, читати пригодницьку літературу. Хлопчик росте дуже чуйною та доброю дитиною, і ці якості він привнесе з собою у доросле життя.

Уже в дитинстві у Віктора буде помітна цілеспрямованість, він завжди буде прагнути досягти бажаного. У школі вчиться добре, знання даються йому легко. Може захоплюватися спортом, бути завзятим уболівальником. Коли потрібно, Вітя може бути зібраним, а вольові якості йому притаманні майже з дитинства. Вчителі цінують його за відповідальність та акуратність.

Сильна уява дитини може послужити як позитивну, так і негативну службу. Батькам та вчителям слід намагатися прищепити хлопчикові логічне мислення, інакше стрибання з думки на думку може стати звичним. Це може призвести до того, що у дорослому віці, Віктор так і залишиться мрійником, і ніколи не почне здійснення задуманого.

В юності Віктор схильний до худорби, але з віком йому доведеться стежити за вагою, бо існує великий ризик набрати зайві кілограми. Чоловік великий гурман і любить добре поїсти, а слово «дієта» викликає тільки роздратування.

У зрілому віці може розвинутися остеохондроз, з'явитися проблеми з серцем. В цілому Віктор обладає міцним здоров'ям, але його може сильно підірвати схильність до алкоголізму.

Чоловікам на ім'я Віктор не властива бурхлива сексуальність, тому вони не схильні часто змінювати партнерок. Жінкам він подобається, бо вміє красиво залицятися та робити компліменти. Легко може зустрічатися з декількома жінками одночасно.

Віктора цілком може задовольнити невигадлива сексуальна гра, а може обійтися і зовсім без неї. Головне - сам процес, після якого чоловік легко засинає. Віктору добре підійде не занадто активна в сексуальному плані жінка, можливо, з більшим сексуальним досвідом, ніж у нього.

Віктор завжди буде ставити інтереси сім'ї понад усе. Він зможе зберігати вірність коханій дружині, бути з нею м'яким та терплячим, з нелюбою ж не пропустить жодної спідниці. Однак навіть в цьому випадку почуття обов'язку ніколи не дозволить йому залишити сім'ю.

Дітей виховує дуже суворо, вимагає неухильного послуху. В майбутньому надмірна суворість і тиск може привести до відчуження між батьком та дорослими дітьми.

У сім'ї може легко поступитися лідерством дружині, дозволивши їй самостійно приймати рішення. Із задоволенням буде допомагати їй з господарством, їздити на дачу і іноді готувати. Віктор великий гурман, тому можна з упевненістю сказати, що шлях до його серця лежить через шлунок.

У Віктора зазвичай широке коло інтересів, тому він може бути успішним в абсолютно різних професіях. Єдине, що він не переносить, це монотонна праця. Віктор заповзятливий, терплячий, старанний, тяжіє до точних наук, здатний до вивчення іноземних мов.

Чоловік вміє організовувати роботу, легко розбирається в головному, не тоне в дрібницях. Він легко домагається керівної посади, може стати хорошим викладачем, чиновником, виявити себе у творчій професії. Віктор не боїться фізичної праці, люди з таким ім'ям з успіхом працюють на фабриках, заводах, в майстернях.

Але яку б професію Віктор не обрав, він завжди буде працювати на публіку, і намагатися справити враження. Він «переможець», і йому важливо, щоб всі це розуміли.

Відомі особистості на ім’я Віктор: 

Віктор Гюго — французький письменник, драматург, поет, публіцист, громадський діяч.

Віктор Суворов (псевдонім Володимира Різуна) — радянський розвідник-утікач, історик, дослідник та письменник.

Віктор Петров — український письменник, літературний критик, археолог та етнограф. Віктор Неборак — поет, прозаїк, літературознавець, перекладач, есеїст.

Віктор Павлік — український співак.

Віктор Скумін — вчений, описав захворювання, яке дістало назву синдром Скуміна.

Віктор Орта — бельгійський архітектор, один із засновників стилю модерн (art nouveau) в архітектурі. 

Віктор Цой — радянський рок-музикант, автор пісень і художник. 

Віктор Бронюк — український музикант, лідер гурту ТіК.

 

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ