Ім'я Зиновій

Опис імені

Значення імені Зиновій

"Життя Зевса", "Сила Зевса" 

Походження імені Зиновій

Зиновій (Зеновій, Зіновій) – чоловіче ім’я, походить від грецького імені Ζηνόβιος (Зенобіос), що складається зі слів Ζήνο ( Зенон – форми імен Зевса, серед яких Зенона та Зинаїда ) та βίος ( біос, «життя»), або βια ( біа, «сила»). Тлумачення імені може бути «життя Зевса» або «сила Зевса ".

Характеристика імені Зиновій

Зеновій ( Зиновій ) КецалоЗиновій зростає доброю, спокійною та терплячою дитиною. Він не діставляє батькам проблем, лагідний. Добре вчиться. Любить тварин.

Зиновій цілеспрямована та сумлінна людина. Він відповідально ставиться до обіцянок і ніколи не пообіцяє того, чого не зможе виконати. Колегам часом доводиться складно з ним.

Зимовий хлопчина полюбляє сперечатися. Весняний повільний у роботі. Але при цьому він акуратний та точний, не любить, коли його підганяють. Найчастіше він обирає професію інженера або лікаря, архітектора або артиста. Живопис нерідко виявляється його хобі. «Весняні" Зиновії більше математичного складу розуму. Вони ранимі та недовірливі, все сприймають близько до серця.

Зиновій дуже відданий батькам, турбується про них. Більше прив'язаний до батька, ніж до матері.

Зиновій любить дітей. Але одружуватися і завести своїх може досить пізно. Це відбувається через його нерішучість та невпевненість в любовних справах.

Головою сім'ї нерідко виявляється дружина. Він у всьому їй поступається, намагаючись уникати сварок. Він прекрасний сім'янин та відмінний батько. 

Зиновій має багато відданих друзів, вірних та справжніх, не дивлячись на те, що дружити з ним важко. Часто він буває не об'єктивний, часом йому здається, що його не цінують і не розуміють. Зиновій може бути мстивим та злопам'ятним. До того ж, розрахуватися з образою він може навіть через кілька років, коли все вже давно забуте.

Зиновій здатний на співчуття, сприйнятливий до чужої біди, завжди готовий допомогти в залагодженні будь-яких проблем.

Гострий розум та прагнення стильно одягатися допомагають Зиновію мати успіх у жінок. Не дивлячись на те, що він вважає свою родину святая святих, але все ж, інколи заводить романи на стороні.

Відомі особистості на ім’я Зиновій:

Зиновій Книш — український політичний діяч, журналіст, історик, перекладач з есперанто.

Зиновій Бичко — український діалектолог, мовознавець, історик мови.

Зиновій Остапенко — український композитор.

Зиновій Матисякевич — український вчений, історик, краєзнавець.

Зиновій Красовицький — український науковець, професор, доктор медичних наук, Заслужений лікар України.

Зеновій Бабій — український та білоруський оперний співак (драматичний тенор).

Зеновій Красівський — український поет, літератор.

Зеновій Кецало — український художник. 

Зіновій Храпливий — український фізик-теоретик.

Богдан (Зиновій-Богдан) Хмельницький — український військовий, політичний та державний діяч.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ