Сережки Пандора: як їх вибрати?

Сережки - одні з найулюбленіших жіночих прикрас, визнані ще модницями далекої доісторичної епохи, які зберегли актуальність до наших часів. Зараз в тренді сережки Пандора - бренд випускає їх в різноманітному асортименті. Леді багатьох країн, в тому числі України, можуть купити такі ювелірні вироби за демократичною ціною у фірмовому інтернет-магазині.

А щоб покупка принесла вам радість і була гідно оцінена оточуючими, слід бути в курсі важливих аспектів вибору цього аксесуара.

Сережки Пандора: як їх вибрати?

Види і особливості брендових сережок Pandora

Умовно ці сережки можна поділити на чотири категорії, кожна з яких по-своєму елегантна і вишукана. Часто саме тип цієї прикраси визначає специфіку її використання:

  • сережки-шандельєри - вони дійсно розкішні і презентабельні, вигідно підкреслять ваш образ і статус під час особливих випадків і урочистих заходів, в таких шикарних сережках ви будете чарівною навіть на червоній доріжці Голівуду;

  • сережки-підвіски, які вражають вишуканістю та витонченістю - ці вироби, найчастіше використовують природні мотиви і надають вам особливої чарівності, будуть доречні для повсякденного образу і особливо вечірнього;

  • мініатюрні пусети, є класичним і універсальним рішенням для будь-якого віку та стилю, - вони стануть ідеальним варіантом і для суворих поважних леді, і для романтичних дам, і для харизматичних дівчаток-підлітків;

  • сережки-джегети - такі ювелірні прикраси представлені брендом відносно недавно, але ця ексклюзивна новинка вже встигла здобути визнання прихильниць молодіжного сучасного стилю , які вважають за краще ексклюзив і креативність.

Кілька секретів з вибору сережок

Дівчатам і жінкам, які прийняли рішення замовити сережки Пандора в хорошому магазині, варто знати, що існують деякі аспекти підбору цієї чудової прикраси.

Так, обираючи модель сережок, рекомендується враховувати наступні фактори:

  • форму обличчя представниці прекрасної статі;

  • її вік;

  • жіночі переваги в плані комфортності;

  • індивідуальний стиль.

Для власниць обличь з овальною формою відмінно підійдуть моделі правильних геометричних форм, наприклад, у вигляді кілець. Якщо ваше обличчя має квадратний або круглий тип, краще вибрати подовжену або трикутну модель, позбавлену масивних елементів. Оптимальним вибором для леді з трикутним обличчям стануть сережки овальної або кільцеподібної форми.

Юним дівчатам і дівчаткам рекомендується купувати яскраві та оригінальні моделі, а аристократичний стриманий дизайн сережок доречний для дам середнього і старшого віку. Для тих, хто вважає найбільш важливим зручність, краще підійдуть компактні і легкі зразки, які не відтягують мочку вуха. Стиль сережок має бути в гармонії з вашим образом - адже дизайн цих прикрас теж може бути скромним і зухвалим, романтичним, пафосним і навіть агресивним.

Як підібрати сережки до офісного стилю

Як підібрати сережки до офісного стилю

Дуже часто сережки, в тому числі від бренду Pandora, підбирають для офісного стилю. Кращим повсякденним варіантом у цьому разі стануть класичні вироби і ті моделі, оформленням яких властивий мінімалізм. Камені в таких сережках мають бути прозорими і непомітними.

Однак варто зауважити, що такі дещо консервативні тенденції властиві суто вітчизняній моді, а ось на Заході дотримуються іншої думки. У країнах Європи і США вважається, що в діловому офісному образі прикраса у вигляді сережок має бути яскравим акцентом, який приваблює увагу оточуючих і надає співробітниці офісу харизми.