Макіяж на Хеловін

71 фото, 4 відео

Вечір напередодні Дня всіх святих у вигляді незвичайного свята приживається в нашій країні - хоч і повільно, але впевнено. Подібна можливість повеселитися особливо до душі молоді. Ось вони і виряджаються в костюми чудовиськ та монстрів, для яких просто необхідний відповідний макіяж на Хеловін.
Час відходити від стереотипів. Макіяж на Хеловін - це не тільки вампіри, відьми та черепа.

Макіяж на Хеловін

Образи для макіяжа на Хеловін

Це свято взагалі неможливо собі уявити без традиційних відьом, перевертнів, вампірів та іншої нечисті. Такі характерні костюми потребують класного макіяжу, без якого створення образу просто не вийде. А одним з найпопулярніших костюмів на цей день є вбрання відьми. До нього ніяк не підійде природний помірний макіяж: на Хеловін доведеться уявити себе на шабаші, де у відьом прописаний власний дрес-код із забороною на пастельні кольори.

Страшний макіяж на Хеловін

Цікавий макіяж на Хеловін

Ідеї макіяжу на Хеловін 3

Ідеї макіяжу на Хеловін 4

Ідеї макіяжу на Хеловін 5

Ідеї макіяжу на Хеловін 6

Ідеї макіяжу на Хеловін 7

Кривавий макіяж вампіра на Хеловін

Макіяж вампіра на Хеловін 9

Макіяж вампіра на Хеловін 10

Страшно?

Макіяж вампіра на Хеловін 12

Макіяж вампіра на Хеловін 13

Макіяж вампіра на Хеловін 14

Макіяж вампіра на Хеловін 15

Створюючи такий вампірський макіяж, обов'язково потрібно підбирати помітну помаду. В такий день вона може бути яскраво-червоною, густо-коричневою та навіть екстремально-чорною. Можна доповнити відьомський макіяж, намалювавши за допомогою косметичного олівця павутину, бородавку або родимку. Не можна забувати і про зачіску, яку можна замінити перукою: рудою, фіолетовою, класично-чорною та навіть ... яскраво-зеленою.

Макіяж вампіра на Хеловін 11

Класичний образ на Хеловін

Вже добре знайомий, але від цього не менш популярний Sugar Scull

Макіяж скелета на Хеловін 16

Макіяж скелета на Хеловін 17

Робимо «страшну красу» своїми руками

Макіяж скелета на Хеловін 22

Макіяж скелета на Хеловін 23

Макіяж скелета на Хеловін 24

Макіяж скелета на Хеловін 25

Макіяж скелета на Хеловін 26

Багато дівчат вибирають на таке свято образ вампірші. І не просто тому, що вампірська тема останніми роками перебуває на вершині популярності, а ще й через те, що бліді фарби обличчя та аристократичне вбрання жінки-вампіра дуже сексуальні. З подібним макіяжем та відповідним костюмом на Хеловін точно можна стати справжньою королевою балу. А зробити мейк-ап без проблем можна й самому.

Страшний макіяж на Хелоуїн 19

Страшний макіяж на Хелоуїн 20

Страшний макіяж на Хелоуїн 21

Макіяж відьми на Хеловін

Отже, для початку готуються помада, рум'яна та тіні найяскравіших відтінків. Спершу наноситься тон: бо прийнято вважати відьом блідими, тональна основа та пудра вибираються з найсвітлішої палітри. А рум'яна навпаки - вибираються яскравішими, наприклад, під колір фуксії. Вони повинні добре розтушовуватися, щоб образ був схожий на відьму, а не на нарум'янену селянку. Тон тіней краще вибрати темний.

Добре підходять тіні в насиченій гамі темно-фіолетового, темно-зеленого, темно-синього та навіть чорного кольору. Замість насиченого макіяжу можна зробити макіяж смокі айс, який дозволить виглядати магічно та загадково, але ніяк не химерно. Вії потрібно щедро нафарбувати кольоровою або чорною тушшю, яка додасть їм додаткового об’єму.

Можна скористатися накладними густими віями. Не зовсім доречні у повсякденному мейк-апі стрілки та жирні чорні підводки, дуже вдало доповнять макіяж на збіговисько відьом.

Макіяж відьми на Хеловін 28

Макіяж відьми на Хеловін 29

Макіяж відьми на Хеловін 43

Макіяж відьми на Хеловін 45

Макіяж відьми на Хеловін 46

Макіяж смерті на Хеловін 50

Знову про вампірів

Всім відомо, що вампіри - це діти ночі, які не знають світла сонця. Тому колір їхнього обличчя підбирається посилено світлим, на пару тонів світлішим за природний відтінок шкіри. Тон має бути добре розтушованим, щоб не були помітні переходи з тону до шкіри. Щоб не видав колір рук та шиї, можна підібрати для костюма сукню в підлогу з глухим коміром та доповнити його рукавичками з мережива. На тон наноситься шар пудри того ж тону, що візуально закріпить блідий вигляд шкіри. Вилиці виділяються рум'янами насиченого відтінку, наприклад, сливового, з яким теж не можна переборщити, але який важливо добряче розтушувати.

 Макіяж відьми на Хеловін 27

Страшний макіяж на Хеловін 30

Страшний макіяж на Хеловін 32

Страшний макіяж на Хеловін 33

Страшний макіяж на Хеловін 34

Страшний макіяж на Хеловін 35

Страшний макіяж на Хеловін 36

Дуже чітко мають виділятися очі, адже свято проходить ввечері, коли будь-яка навмисна яскравість буде тільки виграшною. Ось і в образі вампірші дуже велика увага приділяється очам. Отже, спочатку наноситься основа для тіней та ретельно розтушовується. Потім настає черга для рідкої яскравої підводки. Найпопулярніші в такому образі - чорний або темно-фіолетовий кольори підводки. Проводиться жирна стрілка від зовнішнього до внутрішнього куточка ока, до того ж і на верхній, і на нижній повіці. Треба домогтися ефекту «котячих очей». Щоб контур очей вийшов більш виразним, слід олівцем чорного кольору підвести внутрішню лінію повіка біля коренів вій. На складці повіка та внутрішньому куточку ока добре виглядають тіні рожевого кольору, ретельно розтушовані пензликом. Верхня повіка прикрашається сливовими тінями, від яких очі здадуться трохи більшими. Чистим пензлем робиться плавний перехід рожевих тіней в сливові. Тіні сливового кольору треба нанести на нижньому повіці вздовж лінії біля коренів вій, а потім теж гарненько розтушувати. Під кінець підфарбовування очей під брову наноситься хайлайтер.

Страшний макіяж на Хеловін 37

Страшний макіяж на Хеловін 38

Страшний макіяж на Хеловін 39Страшний макіяж на Хеловін 40

Страшний макіяж на Хеловін 41

Макіяж губ виконується перламутровою рубіновою помадою, що створює ефект кривавих губ. По центру нижньої губи наноситься трошки вологого безбарвного блиску. Губи не слід обводити дуже сильно. А коли і виконується такий елемент макіяжу, то потрібно використовувати м'якенький пензлик, а не олівець, і не зачіпати кути губ. Більшої переконливості образу додасть намальована стікаюча з кута рота цівка крові.

Мейк ап жінки-кішки на Хеловін

Для образу жінки-кішки, макіяж теж виконується досить просто. Цей популярний персонаж чорного кольору прийнято вважати містичною істотою, спільницею найлютіших відьом та підступних чаклунів. Починається виконання цього макіяжу з надання шкірі обличчя готично-блідого відтінку, але спочатку консілером маскуються проблемні ділянки шкіри обличчя. Потім підбирається світла тональна основа і пудра білого кольору. Вилиці підкреслюються рум'янами, але в цьому образі використовуються не настільки яскраві відтінки рум'ян. Щоб домогтися ефекту запалих щічок, необхідного в образі жінки-кішки, вилиці потрібно відтінити бежево-коричневим кольором рум'ян та темним відтінком пудри.

Якщо втілювати образ повністю, то жінка-кішка завжди знаходиться в масці, а тому макіяж наноситься тільки в тих місцях, де його буде видно. Тому перед виконанням макіяжу очей маска приміряється, щоб побачити, де саме треба нанести тіні. Чорним або темно-коричневим олівцем брів надається близька до трикутної форма. Очі обводятся чорним косметичним олівцем за трохи подовженою котячою формою. Олівець обов'язково розтушовується, а потім наносяться тіні. До того ж найбільш вдалими прийнято вважати вугільно-чорні тіні. Вони наносяться на верхню та нижню повіку і при цьому підкреслюють котячу форму очей. Тіні злегка розтушовують в напрямку до скроневої частини обличчя. Внутрішня лінія повіка підводиться м'яким чорним олівцем з акцентом на внутрішній куточок ока. Під бровою та у внутрішньому куточку наноситься хайлайтер або перламутрові тіні. Вії фарбуються густою чорною або коричневою тушшю. Губи обводятся червоним косметичним олівцем, що надає їм чіткої форми. Пензлем наноситься червона помада і робиться акцент на центрі нижньої губи за допомогою блиску.

Страшний макіяж на Хеловін 42

Страшний макіяж на Хеловін 47

Страшний макіяж на Хеловін 48

Страшний макіяж на Хеловін 49

Ідеї макіяжу ​​для Хеловіна

Макіяж, нехай навіть і для свята Хеловін, має виконуватися як можна більш вишукано та стильно. При цьому він як частина цілісного образу має гармонійно та майстерно поєднуватися із зачіскою, одягом та манікюром. Тому важливо заздалегідь визначитися, яким буде перевтілення, адже таким же має стати і макіяж. Але, втім, допустимо створення і дещо абстрактного образу. Ось його родзинкою зможуть стати саме мейк-ап та непростий манікюр, а посилити їх найпростішим способом - одяг непомітного вигляду та чорного кольору. Та й всі варіанти костюмів і макіяжу, запропоновані в інтернеті, - це зовсім не догма. Завжди можна застосувати вбрання будь-якого вподобаного або придуманого героя. А ваші винаходи та інтерес до свого персонажу зроблять ваш образ таким, що найбільше запам’ятається!

Страшний макіяж на Хеловін 1

Страшний макіяж на Хеловін 2

Страшний макіяж на Хеловін 3

Страшний макіяж на Хеловін 4

Страшний макіяж на Хеловін 5

Страшний макіяж на Хеловін 6

Страшний макіяж на Хеловін 7

Страшний макіяж на Хеловін 8

Страшний макіяж на Хеловін 9

Страшний макіяж на Хеловін 11

Страшний макіяж на Хеловін 12

Страшний макіяж на Хеловін 13

Страшний макіяж на Хеловін 14

"Страшний

Страшний макіяж на Хеловін 22

Страшний макіяж на Хеловін 23

Страшний макіяж на Хеловін 24

Страшний макіяж на Хеловін 25

Страшний макіяж на Хеловін 31

Страшний макіяж на Хеловін 32

Страшний макіяж на Хеловін 33

Страшний макіяж на Хеловін 44

Відео макіяжу на Хеловін

Читайте також: