Полірування волосся

відео

Полірування волоссяРинок beauty-послуг поповнився ще однією модною процедурою під назвою полірування волосся. Спрямована вона на усунення посічених кінчиків волосся, без втрати загальної довжини. Особлива технологія та обладнання дають результат, які звичайні методи стрижки забезпечити не можуть.

Полірування волосся – коли можна і потрібно робити таку процедуру?

Ця особлива процедура підійде тим, хто хоче трохи підрівняти стрижку, усунути пошкоджені кінчики. Ось типові випадки, коли поліруванням краще замінити звичайну стрижку ножицями:

• Волосся після процедур, що ушкоджують його структуру — фарбування, хімічна завивка, освітлення.

• Після відновного догляду — ламінування, спеціальних лікувальних процедур.

• Для волосся, яке часто випрямляють праскою, укладають за допомогою гарячого фена.

• Для профілактики посічених кінчиків.

• Тим, хто бажає відростити волосся з доглянутими кінцями.

Механічне полірування волосся

Відгуки та думки майстрів сходяться на тому, що ефективність полірування можна порівняти зі стрижкою гарячими ножицями. Насадка допомагає усунути понад 90% посічених кінців, гарячі ножиці тільки 70%. Процедура цілком сумісна з іншими, за часом займає близько 30 хвилин.

Процедура полірування

 

 

Полірування волосся — це свого роду стрижка, з її допомогою усувають тільки пошкоджені кінці волосся, не зачіпаючи загальну довжину і здорові волосини. Стрижуть професійною машинкою, на яку надівається спеціальна насадка. Процедура проводиться в кілька етапів:

1. Розподіляють пасма на окремі зони, по черзі обробляють машинкою;

2. У спеціальний отвір насадки вставляють пасмо і проходяться по всій довжині;

3. Насадка розроблена таким чином, що зістригає тільки кінчики з мінімальними втратами (від 0,3 до 1 см);

4. Стрижка можлива навіть у тому випадку, якщо посічений кінчик розташований вище основної довжини волосся;

5. Ідеально рівний зріз волосся, який можна отримати тільки за допомогою машинки. При стрижці ножицями кінці виходять пухкими, що сприяє їх подальшому пошкодженню.

Полірування кінчиків волосся – відгуки щасливих споживачів

Бездоганний результат процедури відчули всі, хто вже звертався в салон для полірування волосся. Абсолютна безпека, збереження колишньої довжини, м'якість волосся — ось ті чинники, завдяки яким полірування посіченого волосся отримало позитивні відгуки. Особливо задоволені нею дівчата, які ретельно намагаються відростити довжину. Сплутування волосся провокує їх перетин, волосинки обламуються, псується загальний вигляд зачіски.

У всіх захоплених відгуках клієнток можна відзначити загальні позитивні ефекти від стрижки:

• Волосся менше плутається, на вигляд воно більш гладке, доглянуте;

• Вдається зберегти довжину, що актуально, коли хочеться швидше відростити волосся;

• Ефект зберігається навіть через кілька тижнів після відвідування майстра. Кінці після процедури припиняють розшаровуватися, волосини залишається цілісним;

• Ті, хто підстригав кінчики 1 раз на місяць відзначають, що полірування набагато ефективніше. Корекція насадкою проводиться в середньому 1 раз на 3-4 місяці;

• Завдяки блиску після процедури на прямому волоссі можна помітити ефект, подібний кератіновому випрямленню.

Полірування волосся – фото до і після

Фото полірування волосся до і післяФото полірування волосся

Шліфування волосся до та після

Полірування, шліфування волосся професійної машинкою зі спеціальною насадкою робиться в будь-якому з салонів міста, що надають таку послугу. Іноді можна звернутися до незалежного майстру, який працює на себе.

З урахуванням того, що таку стрижку проводять не частіше, ніж раз на 3-4 місяці, ціна доступна.

Ринок перукарського обладнання став ближче до споживачів, зараз диво-машинку і насадку можна придбати навіть для себе. Деякі дівчата проводять процедуру прямо вдома для себе та подруг. Якщо є певні навички стрижки придбати обладнання вигідно, воно окупиться вже через декілька процедур. Але для отримання гарантовано якісного результату все ж краще піти до майстра.

Відео полірування волосся

Читайте також: