Весільний манікюр

Сліпучий зовнішній вигляд нареченої - це заслуга не тільки гарної сукні та святкової зачіски. В результаті все вирішують деталі, про які необхідно вчасно подбати. Прикладом такої важливої деталі є весільний манікюр. Руки, через весільне кільце майже на першому плані, тому вони мають бути гарні й доглянуті. В день весілля найкраще пасує класика - таким чином, ми пропонуємо вам галерею найкрасивіших елегантних ідей весільного манікюру.

15 класичних і елегантних пропозицій весільного манікюру

Класичний французький з блиском

Фото весільний манікюр 1

Класичний французький манікюр - це одночасно і найбезпечнійша, але і найелегантніша ідея весільного манікюру. Його цікавою різноманітністю буде додавання м'якого блиску.

Весільний манікюр з декоративними елементами

Фото весільний манікюр 2

Якщо ви не любите надмірностей, ви можете зробити ставку на однотонні нігті з ніжним акцентом.

Металеві наконечники

Фото весільний манікюр 3

Як поєднати класику з сучасністю? Зверніть увагу на металеві наконечники – металевий тренд в такій делікатній версії успішно проявить себе в день весілля.

Нігті контрастних кольорів

Фото весільний манікюр 4

Один ніготь іншого кольору - це один з найбільш популярних трендів. Завдяки такому кроку виходить не нудний манікюр, а навпаки – такий, що привертає погляд, особливо якщо ми оберемо прекрасну сумісність золотого кольору з білим.

З кристалами

Фото весільний манікюр 5

Інший варіант привернути увагу є ніжні прикраси та кристали. Щоб ефект не був зворотнім, а нігті виглядали елегантно, ми пропонуємо вам виконати їх так, як на картинці - лише на одному нігті великого пальця руки.

Весільний манікюр з сердечками

Фото весільний манікюр 6

Тонкі сердечки на нігтях - гарна ідея для романтичної нареченої. Такі нігті будуть виглядати по-дівочому і мило.

Рожевий з блиском

Фото весільний манікюр 7

Блиск є одним із найпопулярніших рішень для весільного манікюру. Щоб виглядати стильно, потрібно з ним не перестаратися. Додавайте їх на одноколірний лак зробивши блискучі наконечники, ефект буде непоганим.

Золоті візерунки

Фото весільний манікюр 8

Хоча візерунки на нігтях поступово виходять з моди, та їх ніжна версія, як і раніше, є тим, що вам потрібно. Золоті візерунки на нігтях не мають бути величезним, треба звернути увагу на приглушені, тонкі акценти.

Суцільний колір - baby blue

Фото весільний манікюр 9

 Пастельні кольори на нігтях - це модний манікюр цього сезона. Ми можемо скористатись ним не лише в день весілля. Ніжний, світло-блакитний колір буде ідеально гармонувати з білою сукнею.

Один колір - кремова троянда

Фото весільний манікюр 10

Ще одна пропозиція на пастельні нігті - на цей раз дівочий яскравий колір з рожевих.

Золоті прикраси

Фото весільний манікюр 11

Такі нігті - це цікавий варіант для нареченої, яка є прихильницею стилю гламур. Вони декоративні, багато прикрашені, але як і раніше елегантні та зі смаком.

Градієнтний манікюр

Фото весільний манікюр 12

Так звані "ombre nails" як і раніше є одним з модних весільних манікюрів. Професійно зроблені нігті, виглядають не тільки стильно, але й оригінально і відразу впадають в очі.

Блиск зсередини

Фото весільний манікюр 13

Нігті ми можемо прикрасити блиском, не тільки на кінцях. Все частіше і частіше блиск застосовується на внутрішній стороні нігтя. Краще це виглядає, однак, на довгій, тонкій пластини.

Перевернутий весільний манікюр

Фото весільний манікюр 14

Ще одна пропозиція з перевернутим манікюром. На цей раз з ніжно рожевим.

Багато прикрашені весільні нігті

Фото весільний манікюр 15

На самкінець декоративна пропозиція. Блиск на всіх нігтях, це ідея для жінок, які полюбляють блиск. Такий манікюр буде виглядати гармонійним в поєднанні з дуже простою, класичною весільною сукнею, та таким чином, додасть стилю характеру.