Сердечні та зворушливі привітання з Весіллям

Зміст:

  • Картинки та листівки з сердечними привітаннями на весілля
  • Сердечні та зворушливі привітання

Сердечні привітання з Весіллям

Весілля – це виняткова подія. Хоча не кожен шлюб закінчується любов’ю на все життя, усі молодята вірять, що саме їхня пара збереже найкращі почуття протягом довгих років спільного життя. І це правильно, адже віра в щастя неминуче притягне щасливі події.

У день весілля гості мають показати, що вони радіють за молодят, і саме цього вони бажають в день весілля. Шаблонам не місце, адже кожен має окремо привітати близьких.

До вашої уваги сердечні та зворушливі привітання, які допоможуть вам вибрати для себе цікаві ідеї, або наштовхнути на потрібні слова.

Картинки та листівки з сердечними привітаннями на весілля

Сердечні привітання з Весіллям

 

Картинки з сердечними привітаннями на Весілля

 

Листівки з сердечними привітаннями з Весіллям

 

Сердечні вітання з Весіллям

 

Сердечні поздоровлення з Весіллям

 

Сердечні листівки з Весіллям

 

Сердечні картинки з Весіллям

 

Зворушливі привітання з Весіллям

 

Зворушливі листівки з Весіллям

 

Зворушливі картинки з Весіллям

 

Сердечні та зворушливі привітання

Шлюб - це як подорож... подорож у невідоме. Нехай це буде для вас подорож, сповнена пристрасті, радості та кохання. Щодня відкривайте себе заново. Ви маєте бути трохи схожими, щоб розуміти один одного, трохи різними, щоб любити. Будьте щасливі!

 

В житті все смачніше, коли приправлене любов’ю. Додавати її треба скрізь, де тільки можна. Шукайте щастя далеко за сьомою горою і рікою, не шукайте серед суєти та глухомані, а знаходьте його у власній душі. Щастя вашій новій сім'ї! З Весіллям!

 

Кохання – це дружба, яка загорілася. Це мовчазне розуміння, взаємна довіра, обмін і прощення. Це вірність у хороші та погані часи. Любов не ідеальна. Вона враховує людські слабкості і пожертви. У день вашого весілля, бажаємо вам вічного кохання, здійснення всіх бажань, життя, повного радісних і щасливих моментів, згоди, розуміння та довгих років, проведених разом.

Життя вимірюється не кількістю вдихів, які ви робите, а кількістю моментів, від яких у вас перехоплює подих. Бажаємо, щоб шлях вашої сім'ї був сповнений саме таких шасливих моментів, від яких перехоплює подих, захоплюючих краєвидів і повсякденних проявів кохання. Вітємо з Весіллям!

 

Любити – не означає дивитися один на одного, означає а дивитися разом в одному напрямку. Бажаємо, щоб ви не просто дивилися в одному напрямку, а тримаючись за руки, впевнено йшли лшяхами долі до вашого щастя і гармонії! З днем Весілля! Будьте щасливі!

 

Нехай ваша нова сім'я стане для вас шляхом здійсненням найпрекрасніших мрій – щасливою миттю, чудовим враженням, тихим ранком і полум’яним заходом увечері. Ви там для кохання, і залишайтеся закоханими, і нехай звичайна проза буття приносить з собою здоров’я і гроші, затишок біля каміну і цвірінькання красивих, веселих дітей.

 

Вітаємо з Весіллям і бажаємо вам, щоб ангели розкрили свої крила над вашим коханням, щоб вони згладжували нерівності життя, допомогли вам здійснити ваші спільні мрії... Щасливого вам майбутнього у морі любові і радості!

 

Щоб любов проіснувала все життя, за нею потрібно дбайливо доглядати, як за садом. Бажаю вашій молодій сім'ї виростити чарівний сад, який буде радувати око і зігрівати душу, в якому буде завжди по-домашньому затишно! З Весіллям і будьте щасливі!

 

Читайте також: