Привітання з весіллям в прозі

Коли в дитинстві наречений вперше повернувся додому з вулиці брудним, йому сказали: "Щоб це було Привітання з весіллям прозоювостаннє!". І він послухався.

Коли він пішов у школу і вперше приніс двійку в щоденнику, йому знову сказали: "Щоб це було востаннє!". І він знову послухався.

 

Так от сьогодні у нього вперше весілля, і я хочу йому знову сказати: "Друже! Давай, щоб це було востаннє!"

Вітання з весіллям

 

 

Секрет щастя - це увага один до одного. Щастя життя складається з окремих хвилин, з маленьких задоволень від поцілунку, посмішки, доброго погляду, серцевого компліменту і незліченних маленьких, але добрих думок і щирих почуттів. Коханню потрібна щоденна підтримка, я бажаю молодим пам'ятати про це і тоді вони будуть щасливі. І нехай завжди в їхньому будинку буде все чудово. Бережіть один одного, прагніть розуміти один одного, разом переживати всі радощі і прикрощі. Нехай ваш союз буде міцним і довгим, нехай ваш дім буде наповнений дитячим сміхом, теплом і дружбою. Будьте щасливі і здорові!

Вітання з весіллям

 

Дорогі молоді, я хочу привітати вас з цим прекрасним днем у вашому житті. Нехай цей день запам'ятається вам, і те щастя, яке ви відчуваєте зараз, і та радість, яка переповнює вас, не забудуться ніколи. Хочу побажати, щоб ваші серця були люблячими і прощающими по відношенню один до одного, а дух - твердим в будь-яких життєвих ситуаціях. Сьогодні — ваше весілля, і всі гості одностайно готові тисячу раз побажати вам щастя! Так нехай всі добрі привітання та побажання знайдуть своє втілення в реальності, допомагаючи вам жити так, щоб ніколи і ні про що не сумувати, і кожен день насолоджуватися усіма радощами спільного життя!

Вітання з весіллям

 

Дорогі молодята! Сьогодні узи шлюбу міцно поєднали вас, зробивши найближчими один одному людьми. Нехай мотузка, що з'єднує вас, буде міцною і ніколи не порветься. Нехай ваш дім буде наповнений сонячним світлом і теплом, хай ніколи не покине його любов і щастя, хай дзвенить у ньому веселий дитячий сміх. Бережіть один одного, розумійте один одного, любіть один одного. Будьте завжди здорові та щасливі!

Вітання з весіллям

 

Життя – це сплетіння сонячних і похмурих днів, чергування білих і чорних смуг. Щастя і благополуччя вашого життя буде залежати від вашої згоди і мудрості, вміння знаходити компроміси і стійко витримувати життєві труднощі. Нехай повсякденні дрібниці не псують головного у вашому житті – любові і щастя! Одна мудра людина сказала: «Шукають в житті багато, а тих, хто знайшли знайти важко». Безперечно, що ви – найщасливіші, бо знайшли один одного. Нехай ваше сімейне вогнище завжди горить яскравим полум'ям і опромінює ваше життя теплом щастя, любові та вірності!

Вітання з весіллям

 

 

Сьогоднішня урочиста подія поєднує вас в єдине ціле. Мені хотілося б побажати вам, щоб ви завжди пам'ятали про це, щоб радість одного завжди була радістю іншого, щоб ви прислухалися один до одного і відчували один одного — це так допомагає жити! Сила жінки — у її мудрості. Сила чоловіка — у вірності своєму сімейному обов'язку. Бережіть один одного, живіть в розумінні і гармонії. Принесіть один одному взаємне щастя. І нехай ваше спільне життя буде цікаве і радісне!

Вітання з весіллям

 

Дорогі молодята! Бажаю вам йти по життю завжди поруч, нехай чоловік не забуває що дружині завжди потрібно допомагати, щоб на її губах завжди була щаслива посмішка, щоб не пропав радісний блиск її очей. Нехай і дружина не забуває, що саме від неї залежить створення в будинку атмосфери тепла, любові і взаєморозуміння, щоб чоловік завжди поспішав додому, знаючи, що там його чекає кохана. Нехай ваше сімейне життя завжди буде щасливим! Хай ваш будинок завжди буде для вас найщасливішим і надійним місцем в цьому житті. Нехай квітне і міцніє ваша любов!

Вітання з весіллям

 

В цей день я вітаю вас з весіллям і бажаю вам, найпрекраснішії молодій парі, щастя, сміху, любові і задоволень, а також побільше сил! Вітаю з цим прекрасним днем весілля! Нехай ваше подружнє життя буде втіленням любові, світлим і міцним, як алмаз! Нехай ця любов міцно з'єднає вас, допоможе побудувати своє щастя і зберегти його на довгі роки подружнього життя! Бажаю від імені всіх гостей щастя, любові, благополуччя і ще раз кохання!

Вітання з весіллям

 

Вітаю вас з днем одруження! Щасливого вам подружнього життя! Відкиньте всі свої страхи і сумніви — ви сьогодні стали найщасливішою парою. Ви сьогодні такі красиві, що просто радіє око. Нехай ваше життя буде таким же красивим, як ви сьогодні! Нехай ваші ніжні почуття з часом перейдуть у ще більш ніжні. Будьте завжди уважні один до одного, чуйні! Умійте прощати чужі слабкості, будьте відхідливі і завжди ставтеся з гумором до будь-яких ситуацій! Щастя вам! 

Читайте також:

Привітання на весілля прозою, легко прочитати всім, на відміну від віршів чи вигадливих побажань від класиків і майстрів художнього слова. Найпростіші слова, сказані вами з щирим почуттям обов’язково припадуть до душі!

Оберіть найбільш вдале для вас привітання, оформіть у вигляді листівки — або просто прочитайте по пам'яті в своїй варіації.

Коли в дитинстві наречений вперше повернувся додому з вулиці брудним, йому сказали: "Щоб це було востаннє!". І він послухався.

Коли він пішов у школу і вперше приніс двійку в щоденнику, йому знову сказали: "Щоб це було востаннє!". І він знову послухався.

Так от сьогодні у нього вперше весілля, і я хочу йому знову сказати: "Друже! Давай, щоб це було востаннє!"