Як відновити нігті після нарощування гель лаком

прості варіанти

Як відновити нігті після нарощування гель лаком

Поява гель лаку значно полегшила життя багатьох жінок, оскільки це нововведення дозволяє ретельно зробленому манікюру будь-якої дами залишатися таким терміном до півмісяця: можна не згадувати про облуплений лак та відколоті нігтики. Однак, в цьому випадку є і свої нюанси. Справа в тому, що не завжди це сучасне нейл-покриття корисне для наших нігтів. Особливо, якщо майстер малодосвідчений і не зовсім розуміє, як правильно знімати гель лак, а також наносити його на нігтьову пластину. Все про способи відновлення нігтів після використання гель лаку знає наш портал.

Чому треба відновлювати нігті після гель лаку

Гель, який наноситься на наші нігті - це гібридний продукт гелевого покриття і найзвичайнісінького лаку: по суті своїй хімічна сполука, основою якої є гідролізований колаген. Цей базовий компонент дозволяє за допомогою ультрафіолетового світла буквально «вплавляти» гель лак у верхній шар нігтя.

Коли гелеве нейл-покриття видаляється, разом з ним знімається і зазначений шар нігтя. Тому фахівці досі (а революційна новинка з'явилася на ринку нейл-індустрії 2010-го року) «ламають списи» в суперечках про те, чи безпечна ця методика тривалого збереження краси манікюру і наскільки.

На сьогоднішній день озвучена провідними нейл-арт фахівцями першочергова рекомендація наступна: не варто наносити стійке покриття на нігті регулярно. Оптимальний режим - два манікюру з гель лаком, потім три місяці перерви зі звичайним лаком (найкраще часом давати відпочинок нігтиками і зовсім не вкривати їх лаком).

Як відновити нігті після гель лаку в домашніх умовах

Знявши гель лак, перше, про що слід потурбуватися - відновлення нігтів. Воно складається з цілого комплексу дій. Слід зазначити, що підлікувати свої нігті цілком можливо і в домашніх умовах. Для цього необхідно зробити наступні кроки.

Зістрижіть нігті. Таким чином, ви зменшите ризик їх зламати і рости вони будуть міцнішими.

Скористайтеся пилкою для нігтів. Акуратно, ніжними рухами, відполіруйте нігті: так ви очистите нігтьові пластини від залишків верхнього шару, а до неушкоджених шарів відкриється доступ повітря.

Миття посуду в рукавичках або за допомогою побутової техніки. У період відновлення нігтів після гель лаку намагайтеся не мити посуд руками, незахищеними рукавичками. Хлор, який неминуче містить вода, лише погіршить ситуацію з нігтями, які вимагають відновлення. Плюс - забезпечте відпочинок своїм нігтиками від хімії.

Користуйтеся лікувальними лаками та олією для кутикули. Спеціальні лаки, які містять вітамінно-протеїновий комплекс, необхідний для регенерації пошкоджених нігтів, сприяють прискоренню цього процесу. Регулярно вкривайте лікувальним засобом нігтьові пластини, щоб поліпшити здоров'я нігтів і тим самим покращити їх зовнішній вигляд.Як відновити нігті після гель лаку в домашніх умовах

Чудовим засобом для відновлення є і олія для кутикули. Не шкодуйте, використовуйте щедро - багато не буде. Моментальне надання вашим нігтиками доглянутого вигляду, а в процесі використання засобу і необхідний лікувальний ефект, будуть забезпечені.

Ванночки з сіллю та йодом. Подібну процедуру краще проробляти ввечері, перед засипанням: до ранку йод вбереться і колір ваших нігтів вже буде звичайним. Розчиніть в склянці теплої води 1 ч. л. йоду та 2 ст. л. солі. Потримайте руки в приготованому розчині хвилин 15, а потім змастіть їх кремом.

Домашня парафінотерапія. Для проведення цієї процедури необхідно розтопити парафінову свічку і дати речовини охолонути, але так, щоб вона знову не застигла (в той же час температура має бути комфортною для вас). Занурте пальці в розтоплену масу, потім витягніть їх і нехай парафін повністю застигне.

Намагайтеся виключити будь-який механічний вплив на нігтьові пластини після зняття з них гель лаку, оскільки вони стають дуже ламкими і шаруються.

Якщо ви любите користуватися стійким нейл-покриттям, не захоплюйтеся надмірно цим зручним засобом для тривалого збереження красивого манікюру: періодично все ж влаштовуйте своїм нігтиками відпочинок.

Також читайте: