Жіноча стрижка Боб

Любите світську хроніку? Часто дивитесь репортажі з червоних доріжок? Напевно ви могли помітити, що багато голлівудських красунь обирають для себе саме зачіску боб. І вони правильно роблять: ця стрижка – універсальна, бо підходить більшості жінок. Тож не варто дивуватися, що в нинішньому році найбільша модна стрижка - боб.

Можливо, інші стрижки і заганяють своїх господинь в певні рамки – боб же пропонує величезну кількість варіантів. Він може бути текстурованим, коротким чи довгим, чітким та асиметричним... В цьому і полягає ключик до популярності стрижки – він може змінюватися під кожну голову. Але з іншого боку, багатоплановість зачіски робить вибір її форми складним. Хочете блиснути трендовою зачіскою? Порадьтеся зі стилістом!

Боб легка недбалість

Боб легка недбалість

Природність у зачісці - головний акцент в модному сезоні 2016. Боб з градуюванням, рваними кінчиками створює на голові ефект легкої недбалості та не вимагає тривалого укладання. Дуже стильно виглядатиме така стрижка з колорированими прядками.

Стрижка довгий боб або Long Bob

Стрижка довгий боб

Його можна побачити у Дженніфер Еністон або Гвінет Пелтроу. Long Bob (або LOB) – стрижка з прямого волосся. Втім, цього року передні пасма зачіски доходять до ключиць, а в укладанні присутня легка хвилястість. Щоб створити цей ефект, вам потрібна кругла щітка, фен та мус для об'єму. Втім, можете скористатися і дрібними щипцями для завивки.

Модний асиметричний боб

Модний асиметричний боб

Така стрижка прикрасить пряме волосся. Воно буде виглядати так: косий проділ, з одного боку волосся підстрижене довше, з іншого – коротше. Укладання в такому разі можна робити за допомогою праски, адже асиметрія найбільш виграшно виглядає саме на випрямленому або прямому від природи волоссі.

Модний боб з завитими пасмами

Модний боб з завитими пасмами

Якщо ваше волосся сильно в'ється, і ви не хочете пересушувати його праскою, не турбуйтеся: для вас стилісти створили кучерявий боб. Така зачіска складається з декількох рівнів (ефект тривимірності). Завдання перукаря при створенні зачіски: прибрати об'єм на кінцях.

Текстурований боб

Текстурований боб

Він багаторівневий, у кілька шарів. Його ідеальна довжина – до підборіддя. Але «в чистому вигляді» такий боб виглядає простакувато – а от якщо скористатися спеціальними засобами (пудрою для волосся або сухим спреєм, створює об’єм, праскою для кінчиків волосся...), зачіска стане по-справжньому шикарною.

Градуйований боб

Градуйований боб

Добре рішення для тих, хто полюбляє чубчики. А, крім того, ця зачіска добре підходить власницям тонкого волосся (в цьому випадку боб можна комбінувати з меліруванням). І не забувайте створювати об’єм біля коренів (робіть просте начісування, або ж скористайтеся феном та круглою щіткою). А щоб меліровані прядки виглядали вишуканіше, акцентуйте увагу на них за допомогою гелю чи воску.

Модний короткий боб

Модний короткий боб

Відмінне рішення для того, щоб підкреслити всі переваги обличчя, а недоліки – приховати. А ще така зачіска візуально додає волоссю об'єму. І найважливіший момент: така стрижка підходить не тільки дівчатам з прямим волоссям, але й власницям кучерявих локонів та навіть кучериків. Погортайте модний журнал: ви обов'язково натрапите на знаменитість з зачіскою короткий боб. І вона буде виглядати карколомно!

Боб з рваними контурами

Боб з рваними контурами

Якщо ви володарка короткого волосся, але хочете мати модну зачіску, то рвані пасма стануть найкращим варіантом. Таке виконання зробить ваш імідж унікальним, додавши трохи креативу. Стрижки такого плану дуже практичні, не потребують тривалого укладання.

Боб-каре "на ніжці"

Боб каре на ніжці

Це ще одна цікава модель стрижки боб для креативних молодих дівчат - лінія стрижки трохи піднімається вгору, демонструючи ніжні лінії довгої шиї, але потилиця все ще не проглядається. Акцент зачіски - передні, злегка подовжені пасма, опускаються трохи нижче задніх. Також дуже ефектно виглядають моделі, де вимальовується лінія потилиці (іноді вона може навіть голитися мало не на свою половину), а передні пасма створюють різкий контраст з задніми (іноді вони доходять навіть до рівня плечей).

Читайте також: