Жіноча стрижка Каре

Стилісти та перукарі вже встигли підготувати для модниць нові актуальні рішення та стрижки, визначивши тим самим, основні трендові напрямки на сезон. Так, за одностайною думкою провідних гуру у сфері перукарського мистецтва, наймоднішою стрижкою цього року залишається каре, на основі якого стилісти створили, як абсолютно креативні, оригінальні зачіски, так і продемонстрували нове бачення вічної класики. Різноманітність зачісок просто приголомшує, але їх об'єднує одна риса: модне каре закликає жінку не боятися експериментів та змінювати зачіску залежно від настрою, створюючи галерею яскравих образів!

А тепер зупинимося детальніше на найбільш популярних варіаціях на тему каре.

Пряме гладке каре

Пряме гладке каре

Якщо є зачіска, непідвладна часу, то це пряме, гладке каре, яке завжди в тренді. Наступного сезону його можна буде доповнити подовженою, злегка густою косою або рівною гривкою до брів, яка чудово обіграє коротке та довге каре, надаючи жінці справжній «французький» шарм та приголомшливу елегантність.

Класичне каре з чубчиком

Класичне каре з чубчиком

Коротке каре з геометрично правильними та чіткими лініями – це наймодніше рішення для жінок з прямим або штучно випрямленим волоссям. «Фішкою» зачіски є її ідеальний силует, тому вона в рівній мірі підійде сліпучій блондинці, рудій красуні та шикарній брюнетці.

Каре з градуюванням

Каре з градуюванням

Лінію модних каре неможливо назвати повною без градуйованого каре, силует якого чимось нагадує модель, виконану в класичному стилі. Градуювання може мати яскраво виражені, що починаються від самих коренів лінії або представляти собою ледве інтенсивну «драбинку», що виявляється тільки на кінчиках. До речі, градуювання може бути виконане не тільки на бічних та задніх прядках, але і на чубчику.

Каре з градуюванням на чубчику

Що стосується довжини градуйованої стрижки, то вона може бути як гранично короткою, так і подовженою, в залежності від того, який варіант більше підійде до рис обличчя жінки. А яскравою родзинкою модного градуйованого каре є його укладання в стилі гранж, хаотична невимушеність якого створить екстравагантний та грайливий образ, дуже легкий і ефектний.

Каре в подовженому стилі

Каре в подовженому стилі

Прекрасним варіантом для жінок, які хочуть внести корективи у свій імідж, але при цьому, шкодують зрізати довгі пасма. Злегка асиметричний і дуже цікавий варіант додає зачісці оригінальних рис, а жінці – яскравості та індивідуальності.

Боб-каре

Боб-каре

Наймодніше каре цього року – це боб-каре або, як його ще називають, «каре на ніжці». Стрижка може бути доповнена креативним чубчиком, довшим, ніж прядки в основний стрижці.

Каре на кучерявому волоссі

Каре на кучерявому волоссі

Не варто думати, що каре – це зачіска для рівного волосся, оскільки вона може прекрасно виглядати і на хвилястому, і на кучерявому волоссі. Універсальність цієї стрижки, не применшує її вишуканості, а крім того вона ідеально перетворює обличчя жінки, підкреслюючи її характерні лінії. Крім того, хвиляста структура волосся та кучері дозволяють зробити зачіску більш пишною і об'ємною, надаючи жіночому обличчю зворушливість та чарівність.

Каре без чубчика

Каре без чубчика

І, нарешті, коротке каре без чубчика або доповнене довгою косою чубчиком, яке вже третій рік поспіль є однією з найпопулярніших зачісок. Стрижка підходить жінкам з рівним, хвилястим та кучерявим волоссям, особливо, якщо її зафіксувати гелем, воском чи лаком. Така зачіска робить неможливе – вона дивним чином облагороджує жіноче обличчя, надаючи йому витонченості та аристократичності дам з картин видатних художників минулих епох.

Читайте також: