Жіноча стрижка Піксі

Цього року майстри перукарського мистецтва були одностайні, як ніколи, обравши головним модним трендом року стрижку піксі. Динамічні, бездоганно стильні та модні піксі, так нагадують завзяті хлоп'ячі стрижки, що надають жінкам схожість з чарівними зворушливими ельфами, підкреслюючи жіночність ліній обличчя та витончену поставу голови.

Жіноча стрижка Піксі

Характерними рисами піксі є:

- наявність ультракоротких прядок;

- максимальна відкритість вух та шиї;

- наявність прядок, які стирчать, та навіть скуйовджених, які, власне кажучи, й надають стрижці необхідний запал та пустотливість;

- поєднання пасм різної довжини – скорочених в області скронь та шиї і подовжених на потилиці, верхівці та чубчику, що формує «правильний» рельєф зачіски та надає їй необхідний об’єм.

Модна жіноча стрижка Піксі

Модні піксі здаються дуже простими, але різноманіття варіацій, характерних для самої стрижки, а також маса різних укладок, дозволяє жінкам буквально щодня змінювати свій образ, створюючи зачіску, яка максимально підходить під одяг та макіяж. Але, якщо ми говоримо про найбільш трендові стрижки цього року, то це, без сумніву, класична піксі з яскраво вираженою напівкруглою формою та прорідженим чубчиком.
Піксі з прорідженим чубчиком 

Якщо цей варіант вам категорично не підходить (на жаль, піксі на так універсальна, як каре чи каскад), можна спробувати інші модні стрижки піксі. Наприклад, досить стильно, навіть трохи екстравагантно виглядає асиметрична стрижка, яка чудово доповнить образ ефектної бізнес леді.

Стрижка Піксі

Піксі з «їжачком» на маківці та подовженою потилицею підійде жінці зі злегка короткуватою та досить повною шиєю, оскільки довгі пасма приховають цей недолік, рвана піксі в стилі «треш» - ідеальний варіант для бунтівного тінейджера, а гладка піксі чудово підійде гламурній молодій дівчині з ідеальною лінією черепа.

Модні піксі з виголеною скронею

Піксі з виголеною скронею

Якщо ж ви підтримуєте сміливі експерименти та креативні напрямки, а також хочете бути на «піку» навіть не сьогоднішньої, а завтрашньої моди, тоді спробуйте піксі з ідеально поголеними скронями (або зі скронями, постриженими під мінімальну насадку, та зі сформованими на них поголеними смугами).

Акцент на чубчик

Піксі з акцентом на чубчик

Також не забувайте про чубчик, здатний по-новому розставити акценти в будь різновиди піксі. Так, це може бути рваний, трикутний або косий чубчик, чубчик «а-ля Клеопатра» або ж проста гладкий чубчик, що лежить на чолі та злегка зафіксований гелем (особливо ефектно, він буде виглядати на тлі сильно скуйовдженої потилиці).

Модні піксі на короткому волоссі

Піксі на короткому волоссі

Коротка модна піксі – це не тільки данина моді, це можливість ще раз підкреслити свою жіночність, а також виграти масу часу, адже більш практичну зачіску важко собі уявити. Надаючи справжнього французького шарму, стрижка дозволяє жінці в будь-якій ситуації залишатися елегантною та чарівною, чи то йдеться про тренування в спортзалі чи про вечірній прийом в амбасаді.

Стрижка Піксі фото

Ще один «плюс» піксі полягає в тому, що вона привертає максимум уваги до обличчя, тому це дійсно ідеальне рішення для жінок з «точеними рисами обличчя, великими очима та пухкими губами.

Модна піксі з чубчиком

Модна піксі з чубчиком 

Якщо риси обличчя відрізняє якась «незграбність» чи непропорційність, зупиніть свій вибір на піксі з чубчиком. Таким чином, можна приховати надміру масивний лоб, занадто широкі вилиці або масивні щоки, «опущені» куточки очей. Також це прекрасне рішення для рідкого, тонкого, жорсткого та кучерявого волосся, які в будь-якій іншій зачісці дуже складно буде більш-менш ефектно укласти.

Піксі на середньому волоссі

Піксі на середньому волоссі

Стрижка піксі спочатку була розроблена для короткого волосся, але сьогодні перукарі пропонують створювати такі стрижки і на прядках середньої довжини (т. зв. видовжене піксі). Єдиний недолік такої моделі полягає в необхідності ретельного щоденного укладання, інакше стрижка втратить всю свою елегантність та стиль. Ні про який «французький шарм» та «ельфійський початок» в цьому випадку, мова навіть не йде – так, щось середнє, не викликає ні бажання зробити таку ж саму зачіску, ні захоплення з боку оточуючих...

Модний піксі боб

Модний піксі боб

Відкриємо маленький секрет: піксі боб – це нова на ринку порода кішок, зовнішній вигляд яких має схожість з риссю, тому не слід плутати «грішне з праведним», оскільки у світі моди стрижка піксі боб є зачіскою, в якій присутні риси й однієї, й іншої зачіски. До речі, комбінацію елементів продумує сам стиліст, обираючи найбільш підходящі деталі зачісок для того чи іншого жіночого типажу. Так, наприклад, стиліст може використати форму боба, доповнивши його характерними для піксі прядками, або ж, навпаки, взяти за основу стрижку піксі, надавши їй м'якість та плавність боба.

Модне піксі: важливі нюанси

Модні піксі чудово виглядають на прядках будь-якого кольору, але особливо яскраво й ефектно зачіска буде виглядати на волоссі глибокого шоколадного, мідного та чорного відтінку, а також на пасмах, пофарбованих у сліпучий арктичний блонд. Додатковою перевагою зачіски є можливість використовувати такі модні напрямки перукарського мистецтва, як мелірування, тонування та колорування, за допомогою яких можна створити «ефект вигорілого волосся» або ж «райдужний перехід» (плавне перетікання одного відтінку базового кольору в інший)

Укладання стрижки піксі

І останній момент – укладання, яке можна зробити за пару секунд, плюс десять хвилин на миття голови та висушування волосся феном. Для укладання можна використовувати будь-які засоби, які є вдома – від воску, який виділить кінчики прядок, до пінки, яка додає зачісці об'єм. Те ж саме стосується і аксесуарів – піксі можна доповнити ефектним обідком, трендовою стрічкою з квітами, шпильками з декором зі стразів та штучних каменів, діадемою і навіть накладними пасмами яскравого «синтетичного» відтінку.

Як бачите, піксі – дійсно ідеальна зачіска для нашого божевільного та високошвидкісного століття, не вимагає тривалого догляду і складного багатогодинного укладання. Єдина умова – необхідність раз на 3-4 тижні відвідувати кваліфікованого перукаря (краще, стиліста), інакше зачіска втратить свою форму і чарівність.

Читайте також: