Дитячі стрижки для дівчаток

фото

Дитячі стрижки дівчаткам

Дитячі стрижки для дівчаток практично нічим не відрізняються від дорослих аналогів. Вони виглядають точно так само стильно, модно і красиво.

Стрижка Каре для дівчаток

Каре у всіх своїх різновидах очолює модний рейтинг стрижок цього сезону. Залишається тільки обрати потрібну довжину та вдалу модель. На прямому та досить густому волоссі чудово виглядає каре з рівною лінією зрізу. А ось хвилясте, рідке та тонке волосся радять оформлювати багаторівневої стрижкою. Якщо ви володієте елементарними перукарськими навичками, то зможете зробити каре самостійно. Більш того, дівчаткам 7-8 років не складе великої праці щодня приводити себе до ладу, що значно полегшить збори до школи.

Дитяча стрижка для дівчаток фото 1

Дитяча стрижка для дівчаток фото 2

Дитяча стрижка Боб для дівчаток

Ще одна гарна стрижка, яку від каре відрізняє лише довжина волосся - його тут потрібно стригти трохи вище підборіддя. Стрижка боб універсальна, адже підходить всім дівчатам. А ще з нею неймовірно зручно – волосся не лізе в очі, легко укладається звичайним гребінцем та не заважає дитині бігати, стрибати та грати. Традиційний боб стрижеться без чубчика, але за бажання ви можете надати йому будь-якої форми та довжини.

Дитяча стрижка для дівчаток фото 3

Дитяча стрижка для дівчаток фото 4

Стрижка з рівним зрізом для дівчаток

Короткі та середні стрижки з рівним зрізом зробить будь-яка мама – досить підрізати волосся гострими ножицями на потрібному рівні. Для дівчаток 10 років з довгим або середнім волоссям це ідеальний варіант. Завдяки однаковій довжині пасма можна укласти в будь-яку зачіску – хвостики, косички, гульки і т. д. Чубчик (найчастіше прямий та досить густий) роблять за бажанням.

Дитяча стрижка для дівчаток фото 5

Дитяча стрижка для дівчаток фото 6

Дитячі каскадні стрижки для дівчаток

Дівчатка 11 років дуже часто обирають каскадні варіанти – драбинку або каскад. Такі зачіски додають волоссю об'єму та красиво обрамляють обличчя, не вимагачи багато зусиль для укладання та відмінно поєднуються з пов'язками і обідками. Найпопулярнішою довжиною для драбинки та каскаду залишається рівень трохи нижче плечей. Така стрижка дозволяє втілювати в життя різні зачіски на основі плетінь чи хвостиків. Доповнити образ допоможе відповідний чубчик.

Дитяча стрижка для дівчаток фото 7

Дитяча стрижка для дівчаток фото 8

Стрижка під хлопчик або піксі

Цей варіант однаково популярний як серед зовсім маленьких крихіток, так і серед дівчаток 12 років. Головне, щоб коротка зачіска підходила до фігури та форми обличчя та, звичайно, була б вибором вашої дочки, а не вашим. Фахівці стверджують, що піксі чудово підходить невисоким худорлявим дівчатам. Найкращим варіантом вважається не видовжена, а кругла форма. Крім того піксі дозволяє надати пасмам дуже красиву форму та позбавити шевелюру від посічених кінців.

Дитяча стрижка для дівчаток фото 9

Дитяча стрижка для дівчаток фото 10

Дитяча стрижка для дівчаток Сессон

Ця трендова стрижка оптимально підійде для волосся різної структури. Довжина сессон має прикривати вуха. Саме волосся стрижеться по колу, роблячи плавний перехід від густого та прямого короткого чубчика до потилиці.

Дитяча стрижка для дівчаток фото 11

Дитяча стрижка для дівчаток фото 12

Що треба враховувати обираючи дитячу стрижку

Обираючи дитячу стрижку для дівчинки, візьміть до уваги кілька важливих нюансів:

  • зачіска має бути не тільки модною та красивою, але й зручною. На її укладання не має витрачатись багато часу та сил;
  • слідкуйте за довжиною чубчика та регулярно його підрізайте. Якщо ж обрана вами стрижка передбачає довгий чубчик, подбайте про те, щоб його можна було заколоти шпилькою або невидимкою. Але короткий чубчик – набагато зручніший і безпечніший, бо точно не приведе до розвитку косоокості;
  • прикрашайте яскравими деталями навіть найкоротше волосся – дівчатка дуже люблять обідки з квітами, шпильки, крабики, бантики і т. д.;
  • обираючи стрижку, врахуйте форму обличчя. Круглолицим дівчатам більше підходить асиметрія та довге волосся. Худорлявим маляткам з овальним обличчям можна підібрати більш короткий варіант;
  • щоб зачіска протягом всього дня виглядала красивою та акуратною, як на фото, привчіть свою доньку з раннього віку доглядати за своєю шевелюрою. Достатньо кілька разів на день розчісувати її дерев'яним гребінцем.