Пишемо лист Святому Миколаю: як написати, шаблони, зразки

Написати листа Миколаю – це чудова можливість провести час з дитиною. Завдяки спільній підготовці повідомлень ви можете дізнаєтеся, про що мріє ваша дитина і який подарунок їй вибрати.

Як написати листа до Святого Миколая

Можливість поговорити

Перш ніж почати писати, добре було б поговорити з дитиною про те, що б саме вона хотіла отримати від Миколая. У неї, безперечно, багато ідей, тому це гарна можливість разом дізнатися, що принесе дитині найбільшу радість. Коли ви обираєте подарунок своєї мрії, нехай він з’явиться в листі до Миколая.

Хто напише?

Якщо ваша дитина ще не вміє писати або тільки намагається опанувати цю навичку, ви можете допомогти їй написати листа. Однак намагайтеся якомога більше залучати дитину. Після того, як ви вирішите, як саме почати лист, і напишете його на аркуші паперу, ваша дитина може бути автором частини, присвяченої очікуваним подарункам, - вона може їх намалювати або вирізати з журналів. Важливо, щоб малеча відчувала себе автором цього листа і були активною в процесі його написання.

Не тільки зміст

Прикрасьте конверт і папір. Святий Миколай, безсумнівно, буде дуже радий власноруч прикрашеному листу. Також це буде гарна нагода підняти святковий настрій всій родині. Приготуйте канцелярське приладдя, кольорові олівці, фломастери, наклейки – разом приготуйте красиві конверти та папір. Бажано увімкнути кілька різдвяних пісень, які будуть супроводжувати вас під час складання листа. Якщо ви віддаєте перевагу готовим рішенням, ми підготували для скачування шаблони листів до Святого Миколая.

Про що писати?

Немає сенсу надто багато писати, у Миколая і так багатенно листів для читання. Хоча він точно знає, від кого він отримав листа, але після привітання варто представитися і написати, з якої ви країни – щоб у святковому хаосі легше було зрозуміти, хто є адресатом. Ви також можете запитати, що відбувається з самим Миколаєм, його ельфами та північними оленями — вони точно будуть задоволені. Нарешті, ви маєте перейти до найважливішого – перерахувати подарунки своєї мрії (але не їх довгий перелік :) і переконатися, що ви були дуже ввічливі, адже це умова для отримання бажаного подарунка.

Ми надсилаємо листа

Готовий лист потрібно відправити адресату. Листа можна залишити ввечері на підвіконні, переконавшись, що він зникне вранці, або передати бабусі і дідусеві, які передадуть його зустрічному Святому Миколаю. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина дійсно надіслала листа, використовуйте справжню адресу Миколая.

Куди надсилати листа Святому Миколаю

Куди надсилати листа Святому Миколаю

На Полярне коло:

Santa Claus

Arctic Circle 96930

Rovaniemi

Finlandia

Адреса електронної пошти: santa.claus@santaclausoffice.fi

До української філії в Карпатах:

Святому Миколаю

с. Пістинь, Косівський район

Івано-Франківська область

78633

Сюди ж можна відправити листа онлайн на сайті http://mykolaj.if.ua/sendletter/

До української філії в Києві:

Святому Миколаю

​вул. Михайла Донця, д. 2

Київ

03061

Зразки листа Миколаю

Варто навчити дитину, що писати листа важливо не тільки старанно, а й чесно і від душі. Якщо у вас виникли проблеми з цим, ось кілька прикладів того, як почати лист:

Лист Миколаю, зразок 1

Шановний Миколай!

Мене звати ..., мені ... років, і я живу з мамою, татом (і братами і сестрами) у ...

Я знаю, що ти здійснюєш мрії слухняних дітей, а я був (була) слухняним (слухняною) цього року, тому прошу тебе подарувати мені ...

Підпис дитини

Лист Миколаю, зразок 2

Дорогий Святий Миколай!

Протягом року я намагався вести себе добре. Я знаю, що ти нагороджуєш хороших дітей подарунками, тому прошу тебе подарувати мені...

Також прошу принести захист і здоров'я для всієї нашої сім'ї і добра для України.

(Ім'я).

Лист до Миколая, зразок 3

Дорогий Миколай!

Цього року я дуже старався, але інколи трохи балувався. Обіцяю наступного року більше слухати маму і тата. Я хотів би попросити ... найбільше, але я також хотів би ... і щоб усі були здорові і щасливі.

Вітаю і приходь!

Підпис дитини

Шаблони листів до Святого Миколая

 До вашої уваги шаблони листів Миколаю формату А4. Скачати їх у гарній якості і форматі jpg, в одному архіві zip ви можете після зображень за посиланням.

Шаблон листа до Миколая

 

Шаблон листа до Миколая

 

Шаблон листа до Миколая

 

Шаблон листа до Миколая

 

Шаблон листа до Миколая

 

Шаблон листа до Миколая

Скачати шаблони листів до дня Святого Миколая

Вам буде цікаво: