Чому цистит залишається актуальною проблемою

На жаль, цистит відноситься до тих захворювань, які виникають один раз і залишаються на все життя. І найчастіше причина, з якої хвороба переходить в хронічну форму - неправильно підібране лікування. Важливо з появою перших же симптомів призначити не тільки патогенетичне лікування (знищити бактерію, яка викликала захворювання), але також прибрати симптоми і запобігти рецидиву. Багато урологів з цією метою разом з антибактеріальним препаратом призначають Канефрон®Н, який має виражений протимікробний ефект проти патогенів, які викликають цистит.1

Чому цистит залишається актуальною проблемою

Чому цистит з простого захворювання перетворився на масштабну проблему?

Це захворювання сечового міхура є «популярним» серед жінок. Причиною цього є і особлива будова сечовивідних шляхів, і зневага гігієною, та навіть використання бар'єрних методів контрацепції.

Багато жінок вважають симптоми циститу (часте і хворобливе сечовипускання, печіння і біль в області промежини) чимось ганебним і відтягують похід до лікаря. Замість адекватної консультації у грамотного фахівця (сімейного лікаря, уролога або гінеколога), вони радяться з подругами або шукають відповіді в інтернеті. Разом з тим втрачається дорогоцінний час, а цистит переходить в хронічну форму або «піднімається вище» і провокує розвиток пієлонефриту.

Чи можна повністю позбутися від захворювання?

З вуст деяких фахівців діагноз «хронічний цистит» звучить, як вирок. Дівчині змальовуються різноманітні жахи та величезна кількість обмежень до кінця її днів. Це абсолютно не так!

В першу чергу лікар має підібрати максимально адекватну терапію, яка попередить розвиток рецидивів. І на першому місці в цьому списку стоїть фітопрепарат Канефрон®Н. На відміну від інших рослинних лікарських засобів, в кожній його краплині або таблетці міститься однакова кількість діючої речовини. Тільки завдяки фітонірингу стало можливим стандартизувати активні компоненти, отримані з рослинної сировини (корінь любистку, листя розмарину, трава золототисячника).

І, звичайно, дотримання правил особистої гігієни! До них не відноситься порада наших бабусь «не сидіти на холодному». Низька температура не обов'язково виникає рецидив запалення, але може спровокувати зниження імунітету, за яким послідує загострення всіх хронічних захворювань. Набагато важливіше пам'ятати про регулярний душ, не носити незручну білизна (особливо трусики стринги) і переглянути своє ставлення до бар'єрних контрацептивів та сперміцидних засобів. Вони можуть призвести до загострення бактеріального цистита.2

___________________________________

1. Аверьянова Н.И., Козлова В.В., Косарева П.В., Одинцова О.В., Маслов Ю.Н. Исследование антибактериального действия Канефрона Н // Здоровье мужчины. — 2008. — № 3. — С. 166-168.

2. Е.В. Кульчавеня, Е.В. Брижатюк, Т.В. Хомяков, А.А. Бреусов. Частота возникновения цистита в зависимости от вида контрацепции. Здоровье женщины. – 2014. - №3(89). – с. 50-51