Як швидко та ефективно вилікувати цистит

Цистит з'являється раптово і вибиває зі звичного способу життя. Для того щоб якомога швидше впоратися із захворюванням, потрібно відвідати лікаря, який проведе діагностику і призначить лікування.

Існує великий спектр медичних препаратів, які допомагають вилікувати бактеріальну інфекцію. До таких ліків відносять фуразолідон, ефективний антимікробний засіб, який знімає неприємні симптоми вже після першого застосування. Придбати його можна в Аптеці Доброго Дня. Замовити товар можна з доставкою, що дуже зручно для тих, кому прописаний постільний режим.

Симптоматика циститу

Симптоматика циститу

Найчастіше циститом хворіють жінки. Вся справа в будові сечового каналу.

До симптомів захворювання відносяться:

  • Підвищення температури.
  • Нудота.
  • Біль і різі під час сечовипускання.
  • Кров в сечі.
  • Відчуття неповного випорожнення сечового міхура.

Залежно від занедбаності захворювання симптоматика може доповнюватися. Важливо якомога швидше записатися на прийом до лікаря, щоб виключити ускладнення.

Причини захворювання

Цистит найчастіше представляє собою інфекцію. Порушення мікрофлори, неправильна і недостатня гігієна, незахищені статеві акти і переохолодження можуть стати причиною запалення сечового міхура.

У деяких випадках цистит може з'явитися через механічне пошкодження відповідних органів.

Лікування запалення сечового міхура

Лікування запалення сечового міхура

Як було сказано вище, необхідно проконсультуватися з лікарем. Тільки він зможе призначити ефективне лікування. У разі, якщо ви самостійно спробуєте підібрати препарати, можна нашкодити організму. Хвороба не буде вилікувана, і перейде в хронічну форму.

Медикаментозна терапія ефективно працює тільки в комплексі:

  • Пийте якомога більше води. Дуже корисний чай з брусницею та інші сечогінні засоби.
  • Дотримуйтесь постільного режиму, вашому організму необхідний відпочинок.
  • Тепла грілка, прикладена до низу живота знімає спазм і покращує самопочуття.

Якщо ви відчули себе краще, не скасовуйте антимікробну терапію, призначену лікарем. Ви маєте пропити весь курс таблеток та інших прописаних препаратів. В іншому випадку захворювання може повернутися, і симптоматика проявить себе з новою силою.

Причини захворювання на цистит

Лікування може зайняти від декількох днів до декількох тижнів.

Щоб не допускати появи захворювання, дотримуйтесь правил особистої гігієни. Намагайтеся не допускати переохолодження організму.