Матрац для повноцінного відпочинку

Матрац для відпочинку

Майже третину нашого життя ми проводимо уві сні. Хороший здоровий сон - неодмінна умова бадьорості, відновленні організму та імунітету. Хронічний недосип веде до хронічної втоми. А це значить - поганий настрій, неможливість сконцентруватися на роботі, неуважність. Людині для повноцінного відпочинку потрібно 6-8 годин міцного сну. І наш сон міцніше тоді, коли більш зручні умови, в яких ми відпочиваємо.

Ваш особистий помічник

Що відбувається з нашим мозком під час сну, вчені до ладу з'ясувати не можуть. Зате всім відомо, що положення тіла має бути максимально комфортним і розслабленим. Для цього необхідна спокійна обстановка і якісний матрац. Протиснуте ліжко - це майже завжди головний біль, дискомфорт в шиї і спині, розбитість. Підібравши матрац на https://dommino.ua/matrasy, ви забезпечите собі повноцінний відновлювальний відпочинок. З усього розмаїття моделей потрібно вибрати саме ту модель, яка відповідає вашим особистим потребам.

Шар за шаром

Попри всій простоті сучасний матрац - це цілісна конструкція з 4 частин. Пружинний блок служить основою, він вкритий ізоляційним шаром. Безпружинні матраци дещо тонкіші, в них чергуються шари різних матеріалів, їх кількість може доходити до 10. Ці наповнювачі і відповідають за жорсткість та анатомічні якості матраца. А ось їх існує безліч, від старого доброго ватину до синтетичних поліефірних волокон. І, нарешті, верхній шар. Щільний чохол, який надійно захищає все «нутрощі» матраца.

Жорсткий чи м'який

Перш за все, звертайте увагу на розподіл ваги. Чим він вищий, тим щільнішим і жорсткішим має бути матрац. Однак, думка, що спати на твердому корисно є помилковою. У цьому випадку велике навантаження припадає на плечі і стегна, а поперек нічим не підтримується. Результат - розбитість і ниючі м'язи. А на дуже м'якому матраці виникає «ефект гамака». Хребет сильно згинається, провисає, і знову біль в м'язах. Більшість сучасних матраців є «золотою серединою». При виборі матраца враховуйте і вік, і вагу, і спосіб життя, і захворювання і особливо позу, в якій спите.

Спіть на здоров'я

Ортопедичний матрац показаний людям з проблемами опорно-рухової системи. А також всім, хто веде сидячий і малорухливий спосіб життя. Спина і шия під час сну знаходяться в оптимальному положенні, яке знімає затиск, що накопичився. А якщо ви страждаєте від алергії, вам підійде матрац з натуральних матеріалів, вовни або кокосової койри (це волокно кокосової пальми). Втім, високотехнологічні наповнювачі матраців в наші дні майже не відрізняються за своїми властивостями від натуральних. Якісний матрац прослужить вам довго, це відмінна інвестиція в своє здоров'я і добре самопочуття.