Ціни на проживання у будинках для людей похилого віку Одеси

Коли сім'я, яка проживає в регіоні Одеська область, об'єктивно дивиться на ситуацію, яка склалася з матір'ю або батьком, дідусем або бабусею, братом або сестрою, дядьком або тіткою, які досягли вікової категорії 65+, і разом з тим розуміє, що людям похилого віку необхідний якісний догляд за лежачими хворими, то вирішує звернутися до приватного геріатричного пансіонату. Багато родичів усвідомлюють, що їхні рідні, яким дошкуляють вікові недуги (онкологія, цукровий діабет, остеопороз, деменція, хвороба Альцгеймера, паркінсонізм), потребують професійної опіки та суспільства людей свого віку, обтяжених подібними недугами. Коли на сімейній раді рішення ухвалено, то всіх починають цікавити ціни на проживання у будинках для літніх людей Одеси. Найкраща вартість повного забезпечення постояльців на сьогодні становить 9000 гривень на місяць. Ця сума включає все, що потрібно.

У сім'ї постає питання — чи зможуть вони допомогти у такий спосіб ослабленому патологіями родичу? Зрозуміло, це цілком реально. Для прикладу, чудовий приватний будинок для людей похилого віку «Вілла Добра» запрошує літніх гостей, надаючи кваліфіковану цілодобову опіку та реабілітаційні програми саме за такими щомісячними розцінками.

Догляд за людьми похилого віку в Одесі

Що гарантує така сума у ​​приватному санаторії для літніх українців?

  • Розміщення у затишній кімнаті з мінімізованим сусідством не більше 4-х осіб. Житлове приміщення обставлене всім необхідним для комфортного розміщення та поточних процедур – це ергономічні та зручні меблі.
  • Вологе прибирання та провітрювання - щодня. Зміна постелі через день або на вимогу.
  • Постійна присутність чергової доглядальниці — і вдень, і вночі.
  • Щоденний огляд кожного постояльця старшою сестрою та спеціалістом (невролог, невропатолог, терапевт).
  • Збалансоване харчування, дієта, яка містить потрібні організму елементи. Усі страви готуються виключно зі свіжих продуктів з урахуванням персональних побажань кожного гостя.
  • Відновлювальні курси – фізіотерапія, ЛФК (лікувальна фізична культура) – лікувальний масаж, реабілітація після інсульту, інфаркту, перелому шийки стегна, ЧМТ (черепно-мозкова травма), ендопротезування, хірургічної операції та легеневих інфекцій.

Окремо відзначимо душевний персонал, який організовує різноманітне дозвілля (тематичні кіновечори, вікторини, настільні ігри, гуртки за інтересами, імпровізовані концерти) та щоденні прогулянки всіх без винятку постояльців на свіжому повітрі. Деяким у цьому потрібна допомога, яку надають фізично міцні няньки, масажист чи мануальний терапевт.