Натуральний препарат для здоров'я жіночої репродуктивної системи

Броколі

Багато жінок дітородного віку відчувають на собі негативні прояви гормональної активності. Без статевих гормонів неможливе нормальне функціонування репродуктивної системи жінки, але стрибки гормонів, підвищений рівень естрогенів призводять до різних наслідків: фіброзно-кістозної мастопатії, передменструального синдрому, ендометріозу, аденоміозу та багатьох інших поширених станів. Більшість з них не становлять серйозної загрози для здоров'я жінки, але можуть істотно ускладнити її життя. Препарат «КВІНОЛ ДУО» розроблений для нормалізації функціонального стану молочних залоз і попередження розвитку гіперпластичних процесів в молочних залозах та репродуктивних органах.

Доведено, що в хрестоцвітних міститься речовина, яка має антипроліферативну активність. Це індол-3-карбінол. Він перешкоджає розвитку процесів, які пов'язані з дисбалансом в організмі у бік збільшення естрогенів. Індол-3-карбінол сприяє нормалізації метаболізму жіночого статевого гормону естрадіолу. Препарат допомагає нівелювати гіперпроліферативні процеси в епітеліальних клітинах репродуктивної системи, тобто індол-3-карбінол - профілактика пухлинних процесів в організмі.

Якщо жінка інфікована ВПЛ, вірус живе в її клітинах і за певних обставин може провокувати переродження клітин та їх малігнізації. «КВІНОЛ ДУО» блокує синтез онкобілка Е7.

Через те, що препарат у своїй основі має компонент, який міститься в хрестоцвітних, у багатьох виникне питання, що може простіше їсти щодня брокколі і домогтися аналогічного ефекту. Але щоб отримати потрібну дозу індолу, потрібно з'їсти величезну кількість хрестоцвітних, що в принципі неможливо.

«КВІНОЛ ДУО» може призначатися жінкам за найрізноманітніших патологій:

  • мастопатія;
  • передменструальний синдром;
  • дисплазія шийки матки;
  • ендометріоз, аденоміоз;
  • гіперплазія ендометрію;
  • кіста яєчників;
  • папілломатоз статевих органів.

Відгуки про «КВІНОЛ ДУО» свідчать про те, що за систематичного використання стан статевих органів істотно поліпшується, зникають прояви підвищеного рівня естрогенів, пропадає хворобливість молочних залоз, у деяких жінок без медикаментозного і хірургічного втручання пропадають папіломи, що може свідчити про придушення активності вірусу папіломи. Купити препарат можна в аптеці «Альго-Фарм» на сайті apteka1.net, а уточнити інформацію можна за телефонами:

+38 050 922 9323 Vodafone

+38 050 922 9323 Viber

+38 096 777 5509 Київстар

+38 093 328 2738 lifecell

044 232 6900 Київ