Сумісність імен

Сумісність іменНауковці, які вивчають питання біологічної сумісності, дійшли висновку, що ідеальної сумісності просто напросто не існує. Завжди є відсоток того, що буде нас дратувати в партнері, що буде відштовхувати. Але, стикаючись кожен день з великою кількістю людей, спілкуючись з абсолютно різними особами за віком, соціальним статусом, освітою, можна помітити, що деякі люди нам симпатичні фактично відразу. Саме з ними ми потім заводимо дружбу та близькі відносини, прив'язуємося до них всім серцем. І, навпаки, деякі люди відразу викликають у нас неприязнь, навіть ще до того, як ми почали спілкуватися з ними. І, як правило, перше враження, як показують подальші події, є вірним. А ще буває так, що до деяких людей ми не відчуваєм нічого. Ніяк. Байдуже. Чому так?

Ось, наприклад, зустрілись поглядами дві людини. І стався вибух у мозку, сплеск хімічних речовин, запалав вогонь божевілля в очах – людина закохалась. Через це проходять майже всі люди на планеті, мільярди, але всі вчені світу і досі не взмозі пояснити, як це відбувається і чому саме з цими конкретними людьми.

Сумісність імен в коханні

Часом нелогічний та незрозумілий вибір, який ми робимо, грунтується на величезній кількості факторів, які разом складають сумісніть людей в коханні. Одним з таких факторів є сумісніть імен.
Чи помічали ви, що багато з ваших партнерів мали однакове ім’я? Адже ім’я в житті людини відіграє надзвичайно велике значення. Наші пращури зазвичай мали два імені – одне церковне ім’я, яке отримували під час хрещення, а інше побутове, яке використовувалось у повсякденному житті (докладніше читайте у статті слов’янські імена). Згадайте, щоб прочитати молитву за здоров’я чи за упокій, достатньо лише імені людини. Отже ім’я несе унікальну інформацію про людину. Справа в тому, що будь-яке слово, вимовлене вголос, збурює сильний енергетичний сплеск. Саме таким чином працюють молитви, різноманітні заговори та ін. Ім’я людини – це не просто набір звуків, а слово, яке несе в собі інформацію, здатну впливати на долю цієї людини. Зверніть увагу, що багато людей, які змінили своє ім’я, взявши псевдоним (актори, літератори та ін.), змінили і своє життя.
Саме через це сумісність імен партнерів, перевірена за допомогою нумерологічних моделей, може вказати на рівень гармонії, яка буде супроводжувати відносини цих людей.

Нумерологи вже давно звернули увагу на залежність імені людини, та їхньої долі. За кожним вимовленим звуком стоїть літера, яка в свою чергу в залежності від частоти вживання в українській мові, отримує значення від 1 до 9. Літера ь не враховуються, бо не має відповідного звуку. Чим більш вживана літера в українській мові, тим більше нумерологічне значення вона має. Відповідність «ваги» літери до її вживаності можна побачити в таблиці, наведеній нижче.

Для того, щоб обчислити нумерологічне значення імені, всі числові еквіваленти складових його імені додаються до тих пір, доки не залишиться одне число від 1 до 9. Наприклад цифровий еквівалент імені Олена=9+8+2+8+9=36=3+6=9. Отже цифрове вираження імені Олена – 9!

9- о — 9.28% а — 8.66% е — 8.10% т — 7.80%
8- и — 7.45% н — 6.35% л — 5.53%
7- р — 5.53% с — 5.14% п — 4.35%
6- в — 4.19% к — 3.47% м — 3.29% у — 2.90% д — 2.56%
5- я — 2.22% і — 2.11% з — 1.81%
4- г — 1.41% й — 1.31% ч — 1.27%
3- б — 1.15% х — 0.92% ш — 0.77%
2- ю — 0.73% е — 0.17% ж — 0.78%
1- ц — 0.52% щ — 0.49% ф — 0.40% ґ — 0.01% ї - 0.15%
0- ь — 0.04%

Нагадаємо, що для перевірки сумісності імен, варто вводити не ваші імена  за паспортом, а ті, якими вас називают у побуті, навіть якщо ці імена більше нагадують домашні прізвиська.

сумісність імен

Ваше ім'я:

Ім'я партнера:

 

Вам буде цікаво:

Ворожіння онлайн на хлопця гральними картами