Принципи вибору правильної постільної білизни

Правильний вибір постільної білизни має основоположне значення для якості сну. Воно впливає на комфорт і відпочинок. Гарна постільна прослужить довгі роки і буде радувати своїм початковим зовнішнім виглядом. При виборі спальних комплектів слід враховувати кілька факторів, серед яких кількість ниток, тканина, умови використання, ваші особисті переваги по дизайну і т. д.

У цій статті ми зупинимося докладніше на ключових моментах, розуміння яких дозволить придбати хорошу постільну.

Як вибрати постільну білизну

Вибір тканини

Існують різноманітні матеріали на вибір: шовк, бавовна, поліестер, сатин. У чому різниця між ними? Матеріал, який використовується, впливає як на довговічність, так і на комфорт спального місця.

Такі тканини, як поліестер або шовк, - популярні варіанти. Постільна білизна з першого виду волокна є найбільш доступною, але і найменш зручною, бо це синтетичний і не дихаючий матеріал. Поліестер часто комбінується з бавовною.

Шовк - м'яка і прохолодна тканина, але й найдорожча. Комплекти з нього гіпоалергенні і універсальні, вони забезпечують тепло взимку і зберігають прохолоду влітку. Тканина ніжніша, ніж бавовняна і лляна, тому вона менш дратує чутливу шкіру. Вона підійде, якщо ви страждаєте від висипань, оскільки шовк не викликає роздратування і не вбирає залишки засобів з догляду.

Недоліком шовкових наборів є те, що вони вимагають особливого догляду. Підвищена делікатність визначає вимоги для прання, тому матеріал може не підійти для великих сімей і зайнятих людей.

Коли мова йде про тканини, найбільш часто використовуваною є бавовна. Простирадла і наволочки з нього - найбільш дихаючі. Чим вище відсоток бавовни, тим більше повітря буде пропускати постільна білизна. Вона не тільки відводить вологу, але й відчувається фантастично.

Кількість ниток при виборі білизни

Можна зустріти два продукти, які виглядають практично однаково, але мають різні ціни. З простирадлами і наволочками різниця в ціннику може пояснюватися кількістю ниток. Це один з найнадійніших показників якості.

Параметр вказує кількість ниток на квадратний дюйм. Чим він більший, тим вищою є щільність та міцність тканини а, отже, якість. Щоб дати загальне уявлення, середній показник стандартного простирадла становить близько 120 на квадратний дюйм. Однак, якщо вибрати кількість не менше 200, то буде помітна різниця в якості.

Розміри спального місця

Щойно вибір тканини для постільної білизни зроблений, прийшов час приступити до пошуку правильного комплекту. Для цього необхідно ретельно виміряти матрац. Здається очевидним, однак одна з найчастіших помилок, яку люди роблять при виборі та купівлі, полягає в неправильних вимірах.

Вплив кольору на комфорт і якість

Це може звучати дивно, але колір також впливає на якість приладдя для спального місця. Пояснення дуже просте. Оскільки біла постільна не потребує обробки барвниками, вона краще зберігає натуральні волокна бавовни і більш екологічна.

Проте той настрій, який ми отримуємо від забарвлених та візерункових комплектів, вартий того, щоб прикрашати спальню різними варіантами і експериментувати з власними смаками.

Кожен комплект постільної білизни Penelope має високу якість, необхідну для комфортного сну. Дизайн наборів створений для людей, які цінують елегантність і лаконічність. Якщо ви хочете, щоб спальня стала місцем повноцінного відпочинку і релаксу, зверніть увагу на ці набори.