Жіночі светри та пуловери – must have у зимовому гардеробі

Основні правила жіночої моди взимку

З приходом холодів найбільш популярним та актуальним одягом стає теплий в’язаний светр. Жіночі светри та пуловериСаме він врятує вас від холоду, а у повсякденне вбрання принесе свіже віяння. У сучасному розмаїтті моди його не можна асоціювати з одягом без форми та стилю. У цій статті ми розглянемо, як правильно носити жіночі в’язані светри, щоб виглядати стильно та красиво.

Правило 1. Будьте особливими

Розмаїття нових стилів та технік плетіння настільки велике, що два светри одного кольору та з різними візерунками будуть абсолютно несхожими один на одного. Тому в інтернет-магазинах, ви точно знайдете особливого светра, відмінного від запропонованих на ринках.

Правило 2. Теплий светр – для всіх

Думка, що в’язані жіночі светри не є офісним та нарядним одягом, однозначно хибна. Поєднайте светр у світлих тонах із класичною спідницею-олівцем, і у вас вийде неповторне, зручне та тепле вбрання.

Правило 3. Побільше кольору

Не потрібно одягатись в тон до сірої та похмурої погоди – обирайте яскраві жіночі светри, та подаруйте чудовий настрій і собі, і оточенню.

У пошуках комфорту й тепла модниці часто використовують у своїх вбраннях светри більшого розміру. Вони нібито огортають об’ємністю та оберігають від холоду. Проте, з вибором такого одягу, треба бути обережним, адже його непросто поєднати з іншими елементами вбрання. Золоте правило таких поєднань – нехай цей елемент буде найбільшим та наймасивнішим, а все інше – по фігурі.

Пуловер – універсальний одяг

В’язані пуловери можна вважати класикою зимового одягу, адже вони обов’язково є в гардеробі кожної модниці. Їхня назва дослівно перекладається як «надягати зверху», тобто, їх надягають через голову. Головною перевагою такого одягу є його зручність та практичність. Його можна описати як зручний светр без ґудзиків, замків та з відкритою горловиною.

Особливо модними зараз вважаються пуловери з масивною в’язкою для особливо холодної погоди. В залежності від стилю та візерунку плетіння, в’язані пуловери можна одягати як і на повсякденні заходи, так і на урочисті. До речі, у стильній та сучасній в’язаній кофті в холодному залі чи приміщенні ви будете і почуватись, і виглядати значно краще, ніж у тоненькій сукні.

Як приховати недоліки фігури за допомогою теплого светра?

Оскільки теплі жіночі светри характеризуються певною об’ємністю, то під ними успішно можна заховати певні недоліки фігури. Проте з цим треба бути особливо обережними, оскільки неправильний вибір светра може візуально не забрати, а, навпаки, додати кілограмів. Щоб не опинитись в такій ситуації, рекомендовано відмовитись від додаткових масивних узорів, воланів та кишень. Краще зупиніть свій вибір на простих та стриманих фасонах, а компенсувати яскравість та підкреслити індивідуальність допоможе смілива кольорова гама.

Щоб почуватись комфортно та виглядати яскраво у зимові холоди поповніть свій гардероб сучасними в’язаними светрами. Модні та стильні светри жіночі купити можна в інтернет магазині одягу «Styllo», який приємно здивує доступними цінами та великим вибором одягу.