Привітання своїми словами з днем народження до сліз

Привітання своїми словами до сліз з днем народження

З Днем народження! Я скажу, що цей святковий день зовсім не про вік. Це свято завітало до тебе, щоб показати, що в твоєму житті є люди, які цінують тебе і все, що ти робиш. Воно дає зрозуміти, що з кожним новим роком ти дорослішаєш, отримуєш більше шансів, вмінь, сил і прагнень. Не втрачай жодної можливості досягти перемоги! Ніколи не здавайся! Йди до кожної мрії до кінця! Ти можешь геть усе, маючи таку шалену завзятість, терпіння і віру. Бажаю тобі міцного здоров'я, сили, впевненості у власних силах і достатку. Завжди прикрашай цей світ своєю прекрасною посмішкою. Насолоджуйся життям щомиті. Бережи близьких людей. Займайся тим, що ти дійсно любиш. Відкинь геть сумніви і мчи вперед! Знаходь у всьому лиш позитив і нехай життя буде щасливим і дозволить тобі втілити всі мрії!

 

Життя неможливо переписати заново, але його можна в будь-який момент змінити і жити інакше. Тому, в разі, якщо щось тебе не влаштовує - настав час змін. Я бажаю тобі відкинути геть всі сумніви і страхи, обрати правильний шлях до перемог. Бажаю стерти всі обмеження і насичити своє життя позитивом, яскравими, радісними подіями, миттєвостями приємного божевілля. Головне пам'ятати: ніщо ніколи не пізно! Втілюй заповітні мрії, наповни свою душу натхненням, рушай і підкорюй! І нехай все вийде якнайкращим чином! Нехай твій день народження подарує тобі океан позитиву і квиток до великого, всеосяжного щастя!

 

Свято день народження - незвичайне. З дитячих років ми радісно чекаємо на нього цілий довгий рік. Але ось роки вже швидше змінюються і здається, що ми вже надто стрімко перегортаємо сторінки книги під назвою Життя. Виникає відчуття, що ми не встигаємо схопити щось важливе, написане в цій книзі. Бажаю вам, щоб ваше життя було повним і цікавим, щоб ви нічого не пропускали на сторінках вашого життя, щоб всі бажання реалізовувались, а мрії здійснювались. Нехай ваш дім буде затишним, робота буде сповнена перемог, а поруч завжди будуть вірні і надійні друзі, близькі та рідні. Щастя вам! З днем народження!

  

Вітаю тебе з днем народження! Будь щаслими, коханим і здоровим! І нехай на життєвому шляху інколи трапляються перепони, і інколи доводиться долати страждання і проливати сльози, переживати невдачі і втрати.. життя все ж, прекрасне! Адже поруч з проблемами завжди радість, поруч з розпачем - любов і вірність. І якою б важкою не здавалась доля, високо в небі завжди світить сонце, яке дарує віру і удачу, а після дощу з'являється різнобарвна веселка, яка дарує радість і заспокоює душу. Бажаю тобі все це помічати і нехай в твоєму житті буде завжди гарна погода!

 

Після народження, нашою душею опікується янгол-охоронець, який береже нас і допомагає. Нехай твій янгол буде сильним і терплячим, нехай він носить тебе на руках там, де неможливо пройти, захищає тебе від будь-якої біди і допомагає стати щасливим! Хай твої мрії здійсняться, а доля буде ласкавою! З днем народження!

 

Життя - мов яскравий виблиск комети. День народження - унікальне свято, яке дається щоб переосмислити свій блиск, слід, який ти лишиш у безмежному космосі, скорегувати напрямок і силу свого польоту. Тож нехай твоя комета освітлює весь Всесвіт, вогняний слід буде довгим і насиченим, а шлях лежить виключно через сузір'я Щастя! З днем народження!