Прикольні привітання своїми словами з днем народження
українською мовою

Привітання прикольні своїми словами українською мовою

Привітання своїми словами прикольні з днем народження

Привітання прикольні з днем народження своїми словами українською

Гарні привітання прикольні своїми словами

Вітання своїми словами прикольні з днем народження

Смішні привітання своїми словами з днем народження

Красиві привітання прикольні з днем народження

Привітання  своїми словами

Привітання прикольні

Найкращі привітання прикольні

Вам сподобаються:

Як прикольно привітати з днем народження?

Досить уважно подивитись на будь-яке привітання на нашому порталі, вітальну листівку чи картинку з побажаннями - і ми побачимо, що там зображено або красномовний пишний вірш, або довжелезний перелік побажань ювіляру. 

На день народження, зазвичай, бажають щастя, здоров'я, щоб збулися всі мрії і плани на майбутнє. У нашому житті все рухається досить розмірено, послідовно і нудно, тому трапляється так, що нам хочеться прикрасити наше нудне життя і внести до нього побільше всього оригінального, різноманітного та незвичайного. Найлегше, що ми зможемо зробити - це придумати прикольне привітання до Дня народження. Отже, розглянемо, як незвично, досить весело і прикольно привітати з днем  народження.

Привітання номер 1

Можна придумати не дуже великий, але веселий сценарій. Запропонуйте, наприклад імениннику знайти скарб і вручіть йому карту скарбів. Намагайтеся умовити його, навіть якщо він не хоче йти на зустріч. Необхідно заздалегідь скласти таку карту, все прорахувати і продумати. Після чого обов'язково пройдіть самі маршрутом, щоб все перевірити і потім зобразити нові прикольні деталі місцевості на карті або десь на шляху заховати її черговий фрагмент. Придумайте завдання, за правилами якого іменинник з'явиться в зазначеному місці.

Тепер обговоримо, як зробити карту оригінальною, наприклад додамо до неї загадки головоломки і ребуси, щоб іменинник напружував свою логіку і вмикав фантазію. Назвемо гейзером місце, поруч з фонтаном, міністерством фінансів будівлю невеличкого банку, а таверною місце біля вишуканого ресторану. У фіналі цієї пригоди не забудьте несподівано з'явитися і привітати іменинника з Днем народження, вручивши подарунок.

Привітання номер 2

Зніміть відео. Для цього не потрібно жодних додаткових аксесуарів, окрім вашого смартфону і фантазії. А от з фантазією треба буде попрацювати. Для цього треба зрозуміти яке саме привітання і від кого зможе довести ювіляра до сліз щастя. Це можуть бути як рідні, колеги, друзі, чи близькі, так і геть сторонні, незнайомі люди. Ці люди можуть тримати літери, з яких складеться ваше привітання, можуть висловлювати частинки побажання, яке потім можна буде змонтувати і отримати цілісний незвичайний текст!

Якщо ви маєте навички режисування, ви можете зняти невеличкий фільм з сюжетом і шокуючим висновком - привітанням, або детектив, або мелодраму, або... Та що завгодно! Дійте! 

Ось так проявивши трохи уяви можна прикольно  привітати з днем  народження.