Жіночий журнал

 З Днем Народження, Ігор!

З Днем Народження, Ігор!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.67 (3 Votes)

З Днем Народження Ігор

З днем Народження тебе вітаю, Ігор!

Тілом і душею будь здоровий!

У топ Форбса увірвись мов вихор!

Настрій завжди май крутий, драйвовий!

 

Хай вдається все, про що ти мрієш!

Кожен крок нехай буде красивим!

Вдосконалюй все, що ти вже вмієш!

Та і врешті - просто будь щасливим!

 

Картинки з Днем Народження для Ігоря

Картинка з Днем Народження Ігор

Листівка з Днем Народження Ігор

Привітання з днем народження Ігор

Ігор з днем народження!

Привітання Ігоря українською мовою

Відео привітання для Ігоря з днем народження

Характер Ігоря

На всьому своєму життєвому шляху Ігор каже те, що думає. У спілкуванні з різними людьми це можуть списати як на відвертість так і на надмірну довірливість, так і на хамство. 

Ігор - вірний друг, що допомагає йому як в особистому спілкуванні, так і в колективі. Він солідарний з друзями, надає їм цілковиту підтримку, навіть коли мова йде про безкоштовну допомогу. Грубість і байдужість - це рідкість для носіїв цього імені.

Шлюб та сім'я

З жінками Ігор поводиться розкуто і має певний успіх, як на любовному, так і на сексуальному фронті. Він далекий від ідеального партнера-однолюба.

Його почуття можуть охолонути за кілька місяців, або не проіснувати і декількох тижнів. Але якщо в житті хлопця / чоловіка з'явиться дівчина, яка дорівнює йому за інтелектом і емоційним діапазоном, то його інтерес буде нічим не обмежений і без будь-якої фальші в почуттях.

Аналогічна ситуація і з сімейним життям. Перший шлюб часто розпадається через невдалий вибір. Дівчина може виявитися невідповідною, що дуже скоро проявиться в конфлікті інтересів. Однак в перспективі Ігор завжди вибере ту, яка буде слідувати за ним, але при цьому не відмовиться від здорової суперечки.

Фактично він буде лідером, але не без почуття суперництва зі своєю коханою. Неприпустимо, щоб в цій «боротьбі» перемагала саме представниця слабкої статі.

Ігор досить ревнивий, а тому дружина-зрадниця практично не має шансів на відновлення відносин з ним. Сам чоловік вірний і надійний. Він є опорою як для своєї коханої, так і для інших членів сім'ї.

Всі сили він віддає роботі і становленню фінансового благополуччя для своїх близьких. У зв'язку з цим у нього рідко буває час на справи по господарству, що може стати причиною одного з сімейних конфліктів.

Вам буде цікаво:

З Днем ангела, Ігор!

Значення імені Ігор та його походження