Слухаємо "Третій день" - нову пісню гурту Фranko''

Ми ніколи не знаємо, що робиться в голові людини, яка знаходиться поряд. Ми не знаємо, в чім сенс життя цієї людини, що її радує і чого вона боїться. Але  ми все ж спілкуємось з оточуючими, ми - соціальні істоти. Ми жартуємо з різних приводів. Ми іронізуємо. Ми часто приховуємо за нашими жартами і іронією свої найпотаємніші думки і бажання. 

Пісня "Третій день" про любов і страх в одному флаконі. Вона про те, що ми приховуємо від інших, про те, що захоплює нас і про що ми не говоримо. Вона написана з іронією, з позиції захисту, з позиції оборони, як щось легке і невимушене, як те, що потрібно заховати, хоч мовчати вже й не сила.

Відеоряд доповнює цю думку. Легкість і кадри, що швидко змінюються, ніби не дають вам зосередитися на головному, відвертають вашу увагу від агонії, від того, що володіє думками.

Нова композиція «Музика» гурту Фranko' говорить про важливість мелодій в нашому житті. Про те, як пісня може врятувати, підтримати, дати натхнення і поштовх до нових вершин. Офіційне арт відео обережно доповнює ідею композиції «Музика». Картинка кадру ілюструє всі ті емоції, що заховані в нашому тілі і свідомості. Пальто нарозхрист символічно демонструє оголену душу повну натхнення з якої і народжується та сама музика. Разом із тим відео демонструє собою сміливість в діях. В сценах розкривається свобода обирати самому свій шлях, залишитись незахищеним, розхриставши свою душу усьому світу.