Cityfrog Львів: екстрена допомога у виборі ідеального місця

Місто, яке сповнене жителями з великими амбіціями, будинками зі столітніми історіями, місцями, від яких перехоплює подих. Тут народжуються ідеї та втілюються найсміливіші мрії. Кожен докладає максимум зусиль для того аби “вибитися в люди”.

Одна з провідних індустрій міста - туризм. Щорічно у Львів приїжджає понад мільйон подорожуючих не лише з України, а й з країн Європи: Польщі, Угорщини, Молдови тощо. Аби догодити вибагливій публіці створюється ще більше музеїв, будуються торгово-розважальні центри та відкриваються нові заклади.

Самі львів’яни не уявляють свого життя без ранкової філіжанки кави десь у кав’ярні, яка захована між безкінечних вуличок старої частини міста. Кожна з них має свою історію, яку неодмінно використали маркетологи для того аби створити унікальне місце, що вирізнялось би поміж сотні інших. Те ж саме стосується і ресторанів.

Де поїсти у Львові

Гастроіндустрія розвивається шаленими темпами. Гості стають більш вибагливими, а ресторатори - креативнішими. Із кожним новим закладом в місті стає на один арт-об’єкт більше. Лише від видовища гість ситим не буде. Шеф-кухарі наввипередки намагаються створити черговий кулінарний шедевр.

Кожен новий заклад - це нова історія життя, народження нового витвору мистецтва. Невимушена атмосфера підштовхує до ближчого знайомства, відвертіших розмов і спокою. Серед метушні важливо дати собі можливість перепочити, набратися нових вражень і не лише гастрономічних.

На карті Львова можна знайти заклад на будь-який смак: затишний ресторан для посиденьок з подругами, винний бар для дегустації, бар для пари авторських коктейлів від найкращих барменів країни, тихе місце для ділових зустрічей чи місце для сімейної вечері. Інколи не вистачає часу, щоб обрати необхідне.

Аби допомогти знайти місце під настрій чи подію допоможе гастрономічний портал lv.cf.ua. Мета проекту - допомогти пересічному користувачеві бути в курсі новин у світі гастрономії. Тут розповідають легко про найсмачніше. Зручний додаток для мобільних пристроїв спростить процес пошуку. Всі ресторани Львова в розділі "Каталог". Кожен заклад у списку перевірений гастро-експертами. Для певності вибору у розділі "Статті" можна знайти повний огляд закладу від редакторів порталу.

Не обов’язково бути експертом аби здивувати своїх друзів своїм витонченим смаком. Корисні поради, куди піти у Львові шукайте на LV.CF.UA.

Всі ресторани Львова