«Монтеккі v Капулетті» - ресторан італійської кухні для справжніх гурманів

«Монтеккі v Капулетті» - ресторан італійської кухні для гурманів

Де можна провести приємний вечір в компанії друзів або коханої людини в Києві? Різноманітність культурно-розважальних закладів столиці вражає обсягом доступних пропозицій. Але якраз саме це нерідко стає причиною складного вибору.

Для тих, кого приваблює італійська кухня, а також душевна атмосфера, створена завдяки унікальним інтер’єрним рішенням, відкрито затишний ресторан «Монтеккі v Капулетті», більш детальну інформацію про який можна дізнатися за посиланням, що веде на офіційний сайт закладу.

Джерелом натхнення для створення кращого італійського ресторану в Києві є відома любовна історія двох юних сердець, яка закінчилася трагічно в результаті непримиренної ворожнечі впливових родин. Завдяки невгамовної фантазії та роботі дизайнерів під дахом одного закладу вдалося об'єднати два протилежних настрої, які дозволяють побачити справжню Італію з різних сторін.

Меню ресторану для справжніх гурманів

Меню ресторану складається з кращих домашніх страв італійської кухні. Відвідувачі ресторану мають можливість насолодитися смаком равіолі, традиційних паніні, пасти, приготовленої з використанням різних рецептів. Всі страви можна покуштувати за столиком в затишній залі закладу або забрати їх з собою, щоб продовжити приємну дегустацію вдома або в офісі під час обідньої перерви.

Особливою популярністю користуються всілякі регіональні страви з риби та м'яса.

В меню ресторану «Монтеккі v Капулетті» є розділи, асортимент пропозицій яких здатний задовольнити смаки найвибагливіших гурманів. Клієнти мають можливість замовити смачний сніданок або обід (бізнес-ланч), кулінарні шедеври від шеф-кухаря. Для юних відвідувачів розроблено спеціальне дитяче меню.

Також ресторан пропонує ознайомитися з багатою винною картою, щоб обрати відповідний алкогольний напій, який виявиться гармонійним доповненням до будь-якої трапези.

Організація святкових банкетів для дорослих і дітей

Багато клієнтів ресторану замовляють організацію різних свят на його території. Банкет в «Монтеккі v Капулетті» - це можливість добре відпочити без необхідності займатися стомлюючою підготовкою до свята. Для святкового меню можна замовити як традиційні українські, так і оригінальні італійські страви від шеф-кухаря.