ТОП-3 найсмачніших ролів

Найсмачніші роли

Японська кухня прижилася у нас завдяки доступності інгредієнтів, автентичного смаку і ситості страв. Якщо ви не любите її, то просто не пробували страви з нашого ТОП-3 найсмачніших ролів, які подобаються всім. Що найчастіше замовляють завсідники японських ресторанів і з чого почати своє знайомство з кухнею цієї країни? Давайте спробуємо розібратися. Забігаючи наперед, відзначимо відразу, що в першу чергу ми рекомендуємо спробувати рол Муракамі. В однойменному ресторані готують більше тридцяти видів цієї улюбленої киянами страви.

«Філадельфія»

Незважаючи на те, що «Філадельфія» має мало точок дотику з традиційними японськими рецептами, у нас цей рол є одним з найпопулярніших і страв, які купуються. Американці дещо адаптували роли під власні смакові переваги, вдало комбінуючи такі інгредієнти:

  • рис (основа будь-якого ролу);
  • норі;
  • вершковий сир;
  • огірок;
  • червона риба (найчастіше це сьомга або лосось).

Вся принадність «Філадельфії» саме в поєднанні м'якого сиру зі свіжістю огірка. Ролл виходить неймовірно ніжним і приємним на смак, що робить його улюбленцем завсідників японських закладів нашого міста.

«Каліфорнія»

І знову споконвічно-американська назва для страви японської кухні. Простежуєте закономірність? Тут склад практично ідентичний попередньому ролу, тільки замість червоної риби використовується м'ясо краба або креветка. Ще одна відмінність - це ікра масаго, яка вкриває рол зовні замість традиційного листа норі. Будь-яка доставка японської кухні має в своєму арсеналі рол «Каліфорнія» і радить його всім бажаючим ближче познайомитися з традиційними стравами країни Висхідного сонця.

«Унагі»

Насправді, це ціле «сімейство» ролів, а не якийсь окремий вид. Всі їх об'єднує однойменний соус, солодко-солоний на смак. Класична інтерпретація схожа з «Каліфорнією», тільки замість креветки / риби / м'яса краба тут кладуть м'ясо вугра. Звучить специфічно правда? Але нехай настільки екзотичний інгредієнт вас не лякає. Смак ролів «Унагі» не залишить вас байдужими! Суші-майстри постійно вносять зміни до класичної рецептури, щоб зробити свою страву такою, що добре запам'ятовується. У складі «Унагі» часто можна зустріти цибулю «Кріспі», червону ікру, японський омлет і кунжут.

Спробуйте самі і виберіть свого фаворита серед нашого ТОП-3 найсмачніших ролів. Вам обов'язково сподобається!