Набір кухонних ножів Toronto - усе що треба за розумною ціною

nig1

Склад набору:

  • Шеф-ніж
  • Хлібний ніж
  • Ніж для нарізання м'яса
  • Сантоку
  • Універсальний ніж
  • Ніж для очищення овочів
  • Кухонні ножиці

У цьому наборі насправді багатий вибір ножів. Це – гарний стартовий набір із усім, що вам може знадобитися, якщо ви збираєтесь готувати по-справжньому. Вам не бракуватиме різноманітності можливостей з цим набором, до якого входять навіть кухонні ножиці!

nig2

До того ж, GROSSMAN Toronto має дуже вигідну ціну, враховуючи різноманітність та якість ножів, що входять до комплекту. Цей набір буде чудовим вибором для тих, хто вже має базові кулінарні навички та збирається виконувати досить широкий спектр загальних кухонних справ.

На ринку можна знайти блоки ножів, що пропонують вам ще більшу кількість різних ножів та інструментів. Але не всі з них будуть насправді корисні, зате їх наявність помітно підвищить ціну набору. 

Якщо ж ви побачите набір з двадцяти ножів за ціною як у GROSSMAN Toronto, це може бути можливим лише з однієї причини – усі ножі у більшому наборі будуть мати дуже низьку якість, і ви все одно не зможете ними нормально користуватись.

Чи варто платити більше за додаткові інструменти, якщо ви не знаєте, чи точно будете використовувати кожен з них?

Тим і привабливий саме GROSSMAN Toronto, що усі ножі, що він вам пропонує, будуть дійсно корисними, зручними та якісними. Цей набір – необхідний оптимум для тих, хто любить та вміє готувати. Або навіть для тих, хто хоче розпочати кар’єру професійного кухаря.

Ми вважаємо, що саме такі кухонні ножі ідеально підходять для сучасної кухні та дійсно варті того, щоби витратили на них гроші. Надійні та міцні, вони добре лежать у руці, ними легко керувати, вони не надто важкі й не надто легкі. 

На ножі шеф-кухаря, є те саме класичне заокруглення леза, що дозволяє нарізання в розгойдування, яким користуються профі, коли нарізають овочі та зелень. Безпосередньо з коробки цей ніж достатньо гострий, щоб акуратно нарізати стиглі помідори, не пошкодивши їх. Тим не менш, він також має достатню вагу, щоб дати вам змогу розрізати цілу курку на четвертинки.

Хороший ніж повинен бути продовженням вашої руки. Він повинен бути зручним для рук і легким у управлінні. Рукоятки ножів у наборі GROSSMAN Toronto виготовлені з синтетики, тому вони ніколи не деформуються чи не розколяться, і завжди будуть зручними та приємними на дотик.  

Практично всі високоякісні кухонні ножі сьогодні виготовляються з високовуглецевої нержавіючої сталі. Хоча і досі вважається що леза з вуглецевої (ржавіючої) сталі легко заточувати та вони довше залишаються гострими, ножі з неї знебарвлюються та швидко іржавіють, тому потребують особливої уваги.

Завдяки нержавіючій сталі леза легко підтримувати в гарному вигляді при мінімальному обслуговуванні. До того ж, серед сучасних європейських та американських сортів нержавіючої сталі є такі, що також досить довго залишаються гострими. Саме такою є німецька сталь марки 1.4116 від ThyssenKrupp AG, з якої зроблено усі ножі з набору GROSSMAN Toronto. 

Саме тому ми й стверджуємо, що у наборі GROSSMAN Toronto дуже вдало збалансовані багатий вибір ножів, висока якість, зручність використання та розумна ціна.

nig3

Дерев’яний блок для зберігання ножів естетично привабливий завдяки своєму вдалому дизайну. Його оригінальна конструкція надає можливість легко побачити леза ножів, та швидко розібратись, який саме з них вам зараз потрібний. До того ж, доступ повітря до лез дозволяє їм менше страждати від вологи, що може залишатись на них після використання та миття.

До речі, незважаючи на те, що усі ножі у цьому наборі виготовлені із нержавіючої сталі, ми радимо мити їх тільку вручну і ніколи не класти до посудомийної машини. Також не забувайте регулярно правити ваші ножі на мусаті після роботи. Виконання цих простих правил зробить ваше користування ножами від GROSSMAN насправді довгим та приємним. Бо подібні речі і купують саме для того, щоби довго та со смаком ними користуватись, отримуючи справжнє задоволення від процесу.