Замовлення в піцерії «Рондо»: смачно, корисно, зручно

Замовлення в піцерії «Рондо»: смачно, корисно, зручно

Піца — смачна і багатьма улюблена страва. Спочатку це був хлібний коржик, на який італійці викладали різноманітну начинку. Згодом технологія виготовлення піци змінилася і створення апетитного наїдку в домашніх умовах стало проблематичним, особливо за відсутності необхідного обладнання. Набагато простіше зробити замовлення в rondo-pizza.kiev.ua та отримати смаколик в найкоротший термін.

Чудове застілля? Без проблем!

Наїдки, які ми споживаємо, мають бути не лише смачними, а й корисними. На жаль, перше з другим далеко на завжди поєднується. Але на допомогу приходить піцерія «Рондо».

Раптовий візит гостей, застілля в колі близьких та рідних, перекус в офісі або сімейна вечеря віднині не є проблемою. Замовивши страви в «Рондо», ви урізноманітните звичне меню апетитною та здоровою їжею.

Страви східної кухні разом з гарячою піцою стануть справжньою родзинкою вашого вечора. Поєднання смаколиків, «родом» з різних куточків планети, нікого не залишить байдужим.

Комфорт і жодної плутанини

Нині для того, щоб поласувати піцою або гідно зустріти несподіваних гостей, не потрібно кудись спеціально виїжджати. Досить просто зайти на відповідний сайт і оформити замовлення. Зробити це зовсім нескладно і швидко, оскільки:

• перед очима клієнта — грамотно скомпоноване меню з описом кожної страви;

• вдосталь часу, щоб нічого не забути і не переплутати, роблячи замовлення. Варто лише після його оформлення ще раз ознайомитися з текстом;

• зручний алгоритм замовлення дозволяє підібрати декілька позицій товару, враховуючи всі можливі варіанти.

Бажання клієнта — понад усе

Окрім піци на сайті «Рондо» можна замовити страви східної кухні, гарніри, гарячу їжу, десерти, напої. При цьому враховуються всі можливі побажання клієнта, а до піци, в разі необхідності, додадуть різноманітні добавки. Приміром, шматочки сиру, які загортають в краї страви, таким чином створюючи смачний бортик, котрий ніхто не залишить на тарілці.

Усю їжу готують виключно зі свіжих продуктів. Під час доставки до клієнта використовують спеціальне устаткування, яке допомагає зберегти належну температуру піци, гарячих страв та гарнірів. За необхідності оператор зв’язується з клієнтом для підтвердження позицій товару та уточнення організаційних моментів.

Доставка здійснюється в короткий термін, тож вам не доведеться довго залишатися голодним в очікуванні вашого замовлення.