З якого матеріалу вибрати столові прибори

Без столових приборів складно уявити святковий стіл або щоденний повноцінний прийом їжі. Ці вироби мають важливу функціональну роль, тому вибирають їх найчастіше, орієнтуючись на зручність і практичність. Але не менш важливою є й естетична складова, щоб в разі необхідності акуратно сервірувати стіл.

Придбати їх можна на сайті mirposudy.com.ua. Тут вони представлені в окремій категорії, яка має назву (російською) «столовые приборы». Уваги покупців заслуговують вироби з нержавіючої сталі, срібла, елітного мельхіору, прикрашені позолоченим гравіюванням.

Матеріал для столових приборів

Види столових приборів з урахуванням матеріалу виготовлення

Для виготовлення сучасних столових приборів використовуються такі матеріали:

  • нержавіюча сталь,
  • мельхіор,
  • срібло,
  • алюміній,
  • пластик,
  • дерево.

Найпрактичніші столові прибори виготовлені з нержавіючої сталі. Це недорогий, довговічний і абсолютно інертний матеріал, який не вимагає особливого догляду.

Срібні вилки і ложки виглядають красиво, підкреслюють високий статус господарів, які пригощають гостей за святковим столом. Мельхіорові вироби також відносяться до елітної категорії. Найчастіше їх купують не для особистого використання, а в якості цінного подарунку.

Найпростішими і недорогими є пластикові, алюмінієві та дерев'яні столові прибори. Вони не підходять для щоденного використання. Дерев'яні ложки гармонійно виглядають в якості декоративного предмету, пластикові вилки призначені для одноразового використання.

Зручно купувати столові прибори наборами. Вони можуть складатися з різної кількості предметів, які мають однакове оформлення і гармонійно поєднуються між собою. Набори з 24 елементів підійдуть для щоденного родинного використання. Для прийому гостей можна придбати комплект, що включає в себе максимальну кількість предметів.

Як правильно доглядати

Щоб столові прибори не втратили свій привабливий зовнішній вигляд і прослужили якомога довше, потрібно забезпечити їм правильний догляд:

  • не мити з використанням засобів, які містять абразивні частини;
  • не тримати тривалий час в кислій або солоній воді (можуть з'явитися плями);
  • вироби зі срібла або мельхіору потрібно зберігати як коштовності.

Дотримуйтесь цих простих рекомендацій, щоб ложки, ножі і виделки, незалежно від матеріалу виготовлення, завжди виглядали акуратно. Ті столові прибори, які зіпсувалися, необхідно викинути і замінити на нові.