Футбольні воротарські рукавички Uhlsport: ТОП-5 кращих моделей

Бренд Uhlsport гідно вважається одним із лідерів на ринку спортивних товарів, а зокрема – виробництва воротарських рукавичок. Uhlsport визнали найкращі воротарі з топових чемпіонатів по всьому світу, їх люблять за якість, різноманітність моделей, детальне опрацювання та врахування найменших дрібниць, щоб ваша гра у воротах стала запорукою перемоги вашої команди.

Воротарські рукавички

Uhlsport: особливості бренду

Багаторічна історія бренду сама по собі свідчить, що компанія пройшла крізь багато стадій на шляху до досконалості, поступово виводячи свій продукт на найвищі позиції. Uhlsport завжди уважно ​​ставиться до якості своїх рукавичок, працюючи над їхньою довговічністю та використовуючи високоякісні матеріали. Це, у свою чергу, забезпечує не лише комфорт при використанні, а й захищає від небажаних травм. Крім того, Uhlsport у лінійці своїх моделей використовує й різні технології виробництва.

Різний крій дозволить підібрати необхідну модель найдосвідченішому голкіперу, де будуть враховані найдрібніші деталі. У цьому полягає головна особливість - робота над непомітними деталями, які згодом чимало впливають на гру.

Uhlsport враховує вагу, покриття тильного боку долоні, вентиляцію, фіксацію рукавичок на руці та багато іншого. Таке різноманіття дозволяє вибрати відразу кілька моделей воротарських рукавичок в рамках бренду Uhlsport, так як запропонований ряд зуміє покрити будь-які вимоги.

Футбольні воротарські рукавички Uhlsport: ТОП-5 найкращих моделей

У лінійці бренду Uhlsport представлено безліч моделей, серед яких ви легко знайдете собі підходящу як за функціональними характеристиками, так і стильовим рішенням. Ми спробуємо вибрати ТОП-5 найбільш популярних серед професіоналів. А подивитися весь список, можна за посиланням - https://keeperia.com.ua/ru/uhlsport/

  1. Uhlsport Pure Alliance Supergrip HN – особливістю цієї моделі є незвичайна застібка навколо зап'ястя, завдяки якій рукавичка дуже щільно сидить на руці. Її відмінною характеристикою є спеціальна технологія – завдяки латексу на застібці вона ніби подовжує вашу долоню. Це досить легкі рукавички, вентиляція, а на тильній стороні долоні є прогумований елемент, що дозволяє впевнено грати кулаками.

  2. Uhlsport ELIMINATOR SUPERSOFT R - приставка R у назві моделі говорить про технологію Rollfinger, що означає тип крою, при якому пальці на рукавичці "огорнуті" без швів. Це має значно підвищити контроль м'яча. Саме ця модель без вентиляції на пальцях, але нею пожертвували заради більшої площі латексу, що дозволить іноді діставати зовсім вже "мертві" м'ячі.

  3. Uhlsport ERGONOMIC AQUASOFT Outdry - а ось це вже "дихаючі" рукавички. Тут зсередини рукавичка покрита спеціальною мембраною, яка дозволяє зберегти вашу руку сухою за будь-якої погоди. Ну сама назва Aquasoft каже вже сама за себе - у мокру погоду гра в таких рукавичках розкривається інакше, підвищуючи зчеплення з м'ячем.

  4. Uhlsport AbsolutGrip HN Black Edition для любителів мінімалізму. Дана модель виконана строго в чорному кольорі, що, як мінімум, виглядає стильно. Крім того, рукавички оснащені унікальним латексом AbsolutGrip, що дозволяє намертво фіксувати найскладніші м'ячі.

  5. Uhlsport Next Level Supersoft. Ця модель обіцяє високу зносостійкість та гарне зчеплення з м'ячем за різних погодних умов. Виконані з використанням крою Negative, що означає, що шви заховані усередині. Рукавички оснащені тканинними вставками - це дозволить рукам дихати, а саму модель можна сміливо використовувати цілий рік.