Переваги спортивних наколінників

Спорт вимагає від людини серйозних енерговитрат і піддає суглоби значному напруженню. Люди, які ведуть активний спосіб життя, а також професійні спортсмени, зачасту відчувають біль та дискомфорт в колінах. Якщо своєчасно не звернути увагу на цей симптом - з часом він може перерости у хронічну хворобу опорно-рухової системи, боротися з якою буде вкрай важко. Щоб уникнути небезпечних для здоров'я станів суглобів - необхідно використовувати наколінник для спорту - наколенник для спорта , який надасть захисної функції і знизить навантаження, покладені на суглоби під час тренувань.

Переваги спортивних наколінників

Особливості спортивних наколінників

Спортивні бандажі на коліно виробляються таким методом, щоб забезпечити спортсмену максимальний комфорт під час тренування. Ортопедичні пов'язки для спорту виконуються в анатомічній формі, а виріб, незважаючи на відмінну стабілізацію суглобів, не обмежує рухову функцію колін в повній мірі.

В якості матеріалів для виготовлення спортивних наколінників виробники використовують різні інноваційні матеріали, які відрізняються наступними функціями:

  • гіпоалергенність;
  • гарна повітропроникність;
  • не затримують вологу;
  • мають охолоджуючий ефект;
  • надають масажуючий вплив.

Спортивні бандажі на коліно можуть бути профілактичними, або надавати помірну, а також сильну фіксацію. Щоб правильно підібрати такий бандаж - перед покупкою краще проконсультуватися з лікарем. Бандаж на коліно спортивного типу в першу чергу рекомендується тим, чий вид спорту пов'язаний з підвищеним навантаженням на нижні кінцівки. До подібних видів спорту відноситься легка і важка атлетика, баскетбол, волейбол, великий теніс, футбол та інші.

Переваги спортивних наколінників

Ортопедичний наколінник дозволяє безперешкодно тренуватися і, разом з цим, забезпечує гарний захист суглобів. Переваги спортивних наколінників наступні:

  • Профілактика травм. За високої інтенсивності тренувань існує висока ймовірність невдало впасти або отримати будь-якого роду травму. У наколінниках для спорту нерідко передбачені амортизаційні захисти і спеціальні ребра жорсткості, які нададуть захист суглобу навіть під час невдалого приземлення.
  • Збільшення витривалості спортсмена. Наколінники рівномірно розподіляють навантаження на суглоби і захищають їх від зношування. Таким чином фізична сила акумулюється, а тренування стають тривалими та ефективними.
  • Профілактика і усунення болю. Якщо під час або після тренування ви відчуваєте дискомфорт - використовуйте спортивні наколінники. Це відмінна профілактика дискомфортних відчуттів, які незабаром перестануть вас турбувати.

Наколінники забезпечують хороший компресійний вплив, посилюють кровообіг і підтримують м'язовий тонус протягом всього тренування.

Де купити спортивні наколінники?

Сучасний ринок пропонує безліч варіантів наколінників, але не всі з них є ортопедичними. Звичайні наколінники можна купити за низькою ціною, але вони, на жаль, не принесуть вам жодної користі, бо вироби не призначені для надання ортопедичного ефекту. Якщо ви хочете купити ортопедичні наколінники для занять спортом - тоді необхідно звернутися до спеціалізованого магазину, де представлена ​​сертифікована продукція з гарантією якості. В Україні купити спортивні наколінники ви можете в будь-якому з магазинів Ортомедіка у вашому місті або замовити на сайті нашого інтернет-магазину. У нас великий вибір ортопедичних виробів та медтехніки для домашнього та професійного користування.